Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Pár napja elgondolkodtam azon, hogy mi van, ha leszbikus vagyok? Utána olvastam dolgoknak és láttam olyat, hogy ilyenkor teli vagyok hormonokkal és, hogy a szexuális beállítottságom még nem alakult ki teljesen, kb. 18-20 éves koromra fog (egyébként 14 éves vagyok). Soha nem izgulok fel egy lánytól és ha eljön mellettem egy akkor csak elkönyvelem magamnak, hogy "hát ez nem valami szép" vagy "na igen, ő nagyon szép", de semmi több. Viszont őket is megnézem az utcán (ruha, alak, haj, smink stbstb)de nem tudom..olyankor sem érzek semmit. Valamint a fiúk sem közömbösek számomra, van egy pár, aki tetszik is. Arra gondoltam még, hogy mostanában azok a fiúk, akik tetszettek állandóan visszautasítottak és most ilyen trauma félén esek át vagy csak kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet egy lánnyal. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :) 14/l

2014. szept. 19. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van máán? Most akkóó mi van?
2014. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat ez az,hogy en sem ertem:D.
2014. szept. 19. 12:00
 3/5 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nem leszbikusság, csak el kezdett érdekelni, hogy talán az vagy e.

Ha megnézel egy lányt úgy ahogy mondtad, azzal csak felméred, hogy milyen értéke van a "piacon", mennyire versenytárs veled szemben. Másképpen: véleményt alkotsz róla.

Szerintem ezzel várnod kéne még, had alakuljon a világod. Még fiatal vagy, egy-két visszautasítástól nem dől össze a világ és nem is fordul ellened. Ha nem érzel semmit irántuk mikor megnézed őket, akkor nem vagy leszbikus.

Ha van még valami, nyugodtan keress meg, üdvözöl: Zorica

2014. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy ne te próbálj kapcsolatot kialakítani egy fiúval (pláne ne 14 éves korban, ráérsz 17-18 évesen minimum), hanem ő akarjon veled megismerkedni. Ha van önérzet benned, akkor nem futsz semmilyen fiú után, és akkor nem fognak visszautasítani, majd te fogod (udvariasan) visszautasítani a fiúkat. És ne gondold azt, hogy leszbikus lennél, ez hülyeség.
2014. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit a négyes írt, nem kell betartani, hogy nem lehet maximum 17-18 évesen leghamarabb barátod. Nekem elég sok ismerősöm van aki több éves kapcsolatban van úgy, hogy 14 évesen jött össze valakivel.

Szóval ez egy apró megjegyzés volt. Ha pedig a lányokra nem figyelsz fel, hogy hú de jó csaj, akkor nem vagy az. De a fiúknál felfigyelsz-e, hogy milyen jó pali, meg járnál vele. És kivel képzeled el később az életedet. A barátod va barátnőd mellett. Ilíen kérdéseket tegyél fel magadnak

2014. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!