Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is jobb volt a...

Szerintetek is jobb volt a világ, amikor még nem volt internet? És jobb volt az életed, mielőtt lett volna interneted otthon?

Figyelt kérdés
Persze a mai világban már szinte elengedhetetlen, emiatt nem lehet csak úgy kidobni az egész számítógépet, vagy kiköttetni az internetet, mert nagyon sokminden (ügyintézés, egyetem, stb.) erre "épül", és arra alapoz, hogy Mindenkinek van otthon internete.
2010. jan. 20. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem volt jobb. Sok hasznos dolgot lehet megtalálni rajta, sokkal könnyebb információkat szerezni, illetve ahogy írtad, az ügyintézést is megkönnyíti. Arról meg nem is beszélve, hogy én egy csomó orosz, lengyel, német, francia, spanyol, brazil havert a netnek köszönhetek, a lengyelekkel nyaranként össze is szoktunk járni :D
2010. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ugyan nem. Sztem jó, hogy bármi kérdésem van, rögtön utána tudok nézni, nem kell másnapig várni, bemennia könyvtárba és órákig keresni a választ. Nekem csak könnyítette az életem.
2010. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az elsővel, szerintem sem volt jobb. Csak annyit tennék hozzá, hogy ha valaki netfüggő az nem az internet hibája.
2010. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát amig nem volt internetem addig naponta max 1 orát gépeztem és amugy kinnt voltam és jácotam azudvaron..de azota egész nap gépezek ha itthon vagyok..
2010. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
háát internet függő azért nem vagyok, de sokkal jobb volt akkor még..
2010. jan. 20. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
De ez nem kötelezettség, ez csak egy lehetőség. Ha nem akarsz ne netezz, ilyen egyszerű :)
2010. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha netfüggővé válsz,akkor persze nem jobb a világ! Én örülök h könnyebben tudok ügyet intézni, infohoz,zenéhez stb jutni, külföldiekkel ismerkedni,stb. Annak mondjuk nem ha fontos dolgokról elvonja a figyelmem a netezés.
2010. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de mondjuk nem is az hogy ÉN netezek hanem pl u.tesómmal lennék de neki fontosabb hogy hazamenjen internetezni!!! régen ez nem így volt, most mindenki csak rohan haza, bebújik a lakásába, beszélgetés nulla, bámulják a rohadt monitort, püfölik a billentyűzetet... :( vagy csak az én környezetem ilyen??
2010. jan. 20. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

totál meg tudlak érteni. Igaz h most is netezek, de utálom az egészet.16 éves vagyok (lány) és gyűlölöm, hogy ebbe a korszakba születtem. Nem szeretem a gépeket a hülye kütyüket... egyik nap is a suliba egy jó barátom behozott egy psp-t elkezdett rajta focizni és már ő volt a hűbermenő és nem lehetett vele dumálni, pedig szükségem lett volna rá :(...

Utálom ezeket és nem akarom h megjelenjenek a 3D-s meg ilyesmi cuccok. Sokan ezért lehülyéznek. sajnálom.

2010. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:((( Igen, én is gyűlölöm, hogy ebbe a korba születtem, és ez szerintem csak egyre rosszabb lesz :'(
2010. jan. 20. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!