Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megváltoztatom a keresztnev...

Ha megváltoztatom a keresztnevem, nagyon szokatlan lesz majd az ismerőseimnek, nem fognak rám jól nézni?

Figyelt kérdés

Ki az aki változtatott nevet. Nem arra vagyok kíváncsi konkrétan hogy mivel jár, meg hogy drága, hanem nem lesz -e másoknak furcsa?


Én meg szeretném változtatni, 25 éves vagyok, és én szívesen viselem is, viselném az új nevemet, csak a régi ismerősök megszokják?


Munkahelyen nem néznek hülyének?

Ha lehet kérlek írjatok :(


2014. szept. 21. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy ki mit fog gondolni. Az emberek általában okkal változtatnak nevet, én biztos nem néznélek hülyének. Valószínűnek tartom, hogy a régi barátoknak, ismerősöknek az maradsz névileg, aki voltál, de hát ez van. Szerintem ne problémázz ezen. Én a vezetéknevemet akarom majd megváltoztatni, de majd ha lejárnak a papírjaim, addig a fene se fog 659 helyre bemenni és kifizetni egy rakat pénzt a teljesen új okiratokért. :D
2014. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!