Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi most a legkisebb és legnagy...

Mi most a legkisebb és legnagyobb gondod?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 15:04
 1/10 anonim válasza:
100%
Hogy reggel fél 5-kor kell kellnem, hogy iskolába eltudjak jönni. Ami 70 km-re van. 8 óra gyakorlat után még várhatok 45 percet a szár vonatra és utána még zötykölődhetek inter régió vonattal másfél órát. És a szemembe süt a nap jelenleg. De már motorozni akarnék menni de nem jó a biztosíték a motorban. És fáj a fejem
2014. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó messzi van a suli. Kollégium van ottan?
2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Van! Voltam is fél évet tavaly. Nem nagyon jött be. Replatelep az egész. Sok a nem magyar akik többnek érzik magukat... Aztán inkább utazok. Meg nem szerettem ezt a sok kotelezo felesleges programokat iskola után. Így inkább hazautazok
2014. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Albérletbe elmennék de az meg sokba kerül.
2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

legkisebb: fáradt vagyok

legnagyobb: nincsenek barátaim

2014. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim.

Hát igen. Tudom nem vigasztal, de ezzel sokan vannak így. Ide vezetett a valósítsd meg önmagad, legyél a legjobb, a legszebb, hogy az emberek csak saját magukkal vannak elfoglalva. törtetnek, átgázolnak a másikon.

Végre össze kellene fogni. Legyen lényektelen, hogy ki honnét jöt, hogyan van felöltözve, mi a véleménye, hogyan néz ki. Egy legyen már a lényeg, hogy ember, és igaz barát lehet belőle.

2014. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legkisebb (szerencsére csak, hogy) mit vacsorázzak.

Legnagyobb: hogyan oldjam meg a munkahelyi problémáimat.

2014. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LeftBehind ***** válasza:

Legkisebb - rohadt fáradt vagyok

Legnagyobb - sose szeretett senki viszont, nem látom esélyét hogy tisztességesen meg tudjak élni és úgy általában úgy érzem hogy ezt az élet nevű dolgot nem nekem találták ki....válassz egyet

2014. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legkisebb: fáradt vagyok

Legnagyobb: nincs és soha nem volt senki ki önszántából érdeklődött volna felém és nem tudom, hogy mi ennek az oka.

2014. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legkisebb: nem készültem a holnapi dolgozatra.

Legnagyobb: nem tudom mivel szeretnék foglalkozni, pedig nemsokára érettségi.

2014. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!