Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki hogy 13 éves lány létemre...

Ciki hogy 13 éves lány létemre szeretem a death metált?

Figyelt kérdés
(Jó igazaból nem azt hallgatok non-stop, de elég sűrűn!)

2014. okt. 5. 05:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én is hallgattam ennyi idősen.
2014. okt. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hat csak azért mert már tobben néztek rám furán hogy "ÚRISTEN! Ez meg mit hallgat! " :(
2014. okt. 5. 05:49
 3/27 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok!

Neked izlésed van másoknak pedig pofonok :D


Nem ciki. :)

És vannak olyan pasik akik az ilyen lányokat szeretik. És attol hogy mr. Bustát hallgat "szinte" mindenki neked atol még nem kell.ted azt amitt szeretsz és csinnáld azt nem kell másokat utánoznod ^^ yeeeeeeeeee :D

2014. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem, metal nem ciki. A kérdésed viszont nagyon. Aki death metált hallgat az magasról tesz arra, hogy kinek mi a véleménye róla. Ne érdekeljen más véleménye, ennyi. Amúgy szerintem te nem azért tetted fel a kérdést, mert annyira "félsz, hogy ciki-e" amit hallgatsz, hanem azért, hogy mi most sajnáljunk téged, hogy milyen szegény, meg nem értett kislányka vagy, aki annyira szereti a death metált, hogy az már csodás ennyi idősön.

egy tanács: az ilyen kérdések helyett menj és inkább keress veled egykorú barinőket.

2014. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

#3. Válaszoló! Szerintem nem kéne már a pasikkal jönni. 13 éves lányról beszélünk. Ha meg feltétlenül ilyen zenei stílusú fiúval akarna járni, akkor 15+ koráig nem hiszem, hogy fog találni ilyet. Sőt, lehet, hogy addig más zenét fog kedvelni, hisz ebbe a korba nagyon ingatag, változó egy gyermek zenei stílusa, lehet, hogy ez csak átmenet nála, ki tudja.

#4. Voltam.

2014. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

Aztaaa,én meg 15 évesen hallgatok heavy,power,melodeath metalt.:o Ez aztán funtasztikus!

Kérdésre a válasz: nem ciki.

De rohadtul értelmet a kérdés,mert valószínűleg ide csak olyan emberek fognak írni,akik szerint nem ciki. Max. 1-2 jön,aki majd azt mondja,hogy de, ciki,mert egy 13 éves lánynak semmi szüksége ilyen zenére stb.

Az ilyet nem kell a többi embertől megkérdezni,ez a lényege az egésznek. Hallgasd,ha szereted,ha pedig bánt,hogy másokat ez érdekel, akkor soha nem szeretted eléggé.

2014. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy mit jelent neked a death metal...
2014. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is Szeretem,de nem csak azt hallgatok!!!

13/L

2014. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki én deathcore-t és deathgrin-ot meg gorgegrin-ot meg death metal-t hallgatok és én is lány vagyok. buszon engem is néznek hogy mit hallgatok de nagy ivbe le szarom és nem érdekel más véleménye. én 19 vagyok és már 3 és féléve ilyen zenét hallgatok. ne törödj más véleményével mert ez a te életed te döntöd el hogy mit hallgatsz senkinek semi köze nincs hozá.
2014. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

nem cucc. engem konkértan így neveltek, szóval ha azt vesszük születésem óta azt hallgatok.

15/F

2014. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!