Nőgyűlölő vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem a nők hülyék, teljesen logikátlanul gondolkodnak, mindent érzelmi alapon fognak fel. Nálunk is az egyetemen a női tanárok, besértődnek vagy rossz napjuk van és a szakon vezetik le. Meg szerintem a nők önzőbbek mint a férfiak.
2014. okt. 8. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

ebben van valami, de nem hiszem, h ettol nogyulolo lennel, csak kezdesz minket kiismerni :)


37 N

2014. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Férfiakkal akarsz szexelni?
2014. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy nőgyűlölő, csak általánosítasz. Nem minden nő egyforma, ahogy a férfiak sem egyformák. Ki ilyen, ki olyan. Ennyi.
2014. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Meg az is a baj, hogy gondolom rád sem hederítenek a nők.
2014. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ítélkezel. Majd egyszer talán találkozol egy normális nővel, és nem a mai sablonos műp*csákkal, akkor megváltozik a véleményed.
2014. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

4-es ráérzett a lényegre :)

Nőgyűlölet=Egy normális nő sem áll velem szóba, tehát ők a hülyék, nem én.

2014. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van csajom de őt is lenézem egy bizonyos szinten, kicsit buta hozzám képest.
2014. okt. 8. 11:26
 8/15 anonim válasza:
Nem minden nő képes kontrollálni az érzelmeit. De ők ettől egészek, ha haraggal, vagy anélkül. Ettől válnak azzá akik. Kedves Kérdező, gondolkodtál azon, hogy milyen lenne egy teljesen érzelem mentes hölggyel beszélni? Meglepődnél.
2014. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed eléggé egyszerű és felszínes általánosítás. A probléma gyökere valóban abban rejlik, amit már korábban is leírtak, hogy esetleg még nem találtad meg az igazit.

A kérdésed egyébként érzelmi alapokon született, érezhető belőle a csalódottság és a gyűlölet. Ezek szerint logikátlan a kérdésed?

2014. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy okosabbat!
2014. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!