Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs semmi siker-érzésem! Ez...

Nincs semmi siker-érzésem! Ez normális?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kötöttünk egy fogadást: ha le tudom nyúlni egy másik barátnőnk pasiját akkor ő bármit megtesz. A srác elvileg nagyon szereti a másik barátnőnket, a csajnak ő volt az első. Két hónap alatt elszedtem tőle de nincs semmi sikerérzésem! Ez normális?20L

2014. okt. 9. 18:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
fake
2014. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kamu...


De sztem nagy szükséged van egy jó kis k>félésre, ahelyett,hogy itt szórakozol. Holnap 10-kor a Bem téren randi,aztán megdumáljuk a többit. Ne késs!

2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aljas kva
2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy szájbavert, utolsó, jellemtelen, akasztanivaló r*bancok vagytok mind a ketten!!!!!
2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene sikerélményednek lenni?

Inkább rohadt g eci vagyok érzésednek kellene lennie.....

2014. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Remélem hogy fake.Mert a mocsoknál is mocskosabb aljadék vagy.
2014. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:

Siker érzésed akkor lehetne nagyobb ha nagyobb lett volna a tét.. Az hogy Ő bármit megtesz.. nem tudjuk hogy mit takar.. és lehet hogy te végig se gondoltad hogy ez mit is takarhat...

Tegyük fel hogyha a barátnőd akivel fogadtatok dúsgazdag lenne és azt mondta volna hogyha ezt megcsinálod akkor ad neked 1 milliárd dollárt... Akkor mekkora lenne a sikerélményed most hogy sikerült?

2014. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális nálad!,mert neked sosem lesz sikerélményed,mindig elégedettlen maradsz mert undormány vagy:D
2014. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen ribiket szoktam jól megtépni.
2014. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kitalált és troll kérdés, de mindig lesznek olyanok akik beveszik.
2014. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!