Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék keményebb férfi...

Hogyan tudnék keményebb férfi lenni és miért veszik észre azonnal a határozatlanságot rajtam?

Figyelt kérdés
Ezt a szakmai életem sínyli majd meg.
2014. okt. 10. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben...Mit dolgozol,milyen szitukra gondolsz konkrétan? A kérdés jellegéből ítélve ez is lehet egy probléma,hogy az életben sem teszel egyértelmű kijelentéseket,így nem tudják eldönteni,hogy mi mellett állsz ki.
2014. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testbeszéd... Tessék jobban odafigyelni.
2014. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha valamiről teljesen gyökeresen más a véleményem mint a többségé akkor is hajlandó vagyok behódolni, szubmisszívvá válni. Itt egy példa. Anyukám győzköd a múltkor, hogy öltözzek fel, mert megfázok. Vívtam vele a nagy harcokat, hogy tudok magamra vigyázni. Nem értette meg. Barátnőm mondta, hogy nem tud olyan felnőtt ember mellett élni, akinél ennyire kialakult a nem ellentmondás, dependencia, behódolás.

Vállald el ezt a munkát amire azonnal igent mondtam. Utána vissza akartam mondani és sikerült 1 perc alatt meggyőzniük, hogy elvállaljam. Miért? Nem akartam ellentmondani.

2014. okt. 16. 23:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Azaz tudom, hogy más felettem áll és nekem nem szabad nemet mondani, mivel a felsőbbrendű embereknek jogukban áll, hogy megalázzanak.
2014. okt. 16. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Felsőbbrendű emberek? Nem szereted magad eléggé,ez világos...

http://www.youtube.com/watch?v=qV_9LP6YPQo

2014. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!