Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Msn-en pszichológus? Ami...

Msn-en pszichológus? Ami ingyenes, és fel lehet az orvossal venni a kapcsolatot. Úgy tudom, van ilyen. De hol keressem?

Figyelt kérdés
Oldalcímeket, elérhetőségeket tudnál írni?
2010. jan. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok pszichológus, de szívesen beszélgetek:D
2010. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik, meny el a háziorvosodhoz és kérj segítséget létezik ingyenes doki. Ha pláne még kis korú is vagy akkor az iskola orvoshoz is bemehetsz, táv orvoslás nem müködik.
2010. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Ha komoly a gond, mindenképp élőben kell felkeresni egy szakembert!

2010. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Az elsőnek pedig üzenném, hogy ^^ De köszi, most nem erre lenne szükségem, hanem egy szakemberre. Nem vagyok egymagam, legalább is nem érezném, hogy ne lenne olyan, akivel ne tudnék beszélni. Csak az a baj, hogy nem szívesen beszélgetnék ilyen gondról egy baráttal... Vagy is, inkább nem tudnék. :P
2010. jan. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!