Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pályaválasztási elreménytelene...

Pályaválasztási elreménytelenedés lelki okok miatt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és szorongàsos beteg. A csalàdi minta az, hogy az élet szar. Ezért én sem làtom fényesen a jövöt. Ugy gindolom bàrmilyen szakmàt vàlasztok boldogtalan leszek. Ezérz dönteni sem tudok. Két éve jàrok egy egyetemre amit szülői nyomàs miatt kezdtem el, de nem vagyok biztos benne, màr semmiben. Mit javasoltok? Hagyjam ott az egyetemet amìg jobb àllapotban nem leszek, és vàlasszak tiszta fejjel? Tanukni is marha nehéz ìgy, hogy az se biztos van e értelme.
2014. okt. 23. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az biztos, hogy könnyebben és jobban dönt az ember ha tiszta a feje, ha kiegyensúlyozott. Ugyanakkor abból amit leírtál nekem úgy tűnik, hogy ezt nem fogja megoldani egy egyetemváltás, illetve attól miért lenne hirtelen minden jobb?


"Depressziós vagyok és szorongàsos beteg. A csalàdi minta az, hogy az élet szar."

Ezt nem hiszem, hogy (csak) a jelenlegi egyetem miatt van. Én ennyiből azt javasolnám, hogy látogass el egy pszichológushoz, ahol ezeket bővebben kifejtheted, tudjátok kezelni a depressziódat és a szorongásaidat, ugyanis azokkal a nyakadon biztosan nem egyszerű (jó) döntést hozni.

2014. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!