Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem folyton ezt?

Miért érzem folyton ezt?

Figyelt kérdés
Vannak az életben olyan emberek . Akik azt élvezik ha tönkre tehetnek másokat . És az mindig én vagyok . De már olyan szinten nem bírom ezeket a kritikákat hogy nincs olyan nap mikor ne sírva aludnék el . És miért csak akkor érzem jól magam miután bántottam magamat ?

2014. okt. 25. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert félsz szembeszállni az ellenségeiddel. Csak akkor fognak leállni, ha félelmet tudsz bennük kelteni. A módszere ennek meg már csak részletkérdés.
2014. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz a problémáddal, mert ez már elég komolynak hangzik...

Sajnos sok ember olyan, hogy ha látják, hogy valakibe bele lehet rúgni, abba bele is fognak rúgni, mert ettől érzik magukat hatalmasabbnak... Tudom nem könnyű - főleg, hogy újra és újra földre küldenek -, de gyűjts erőt, igyekezz felállni és mutasd meg nekik, hogy micsoda erő lakozik Benned! Kitartást! :(

2014. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nlp válasza:
Megvizsgálnám te hogy veszel részt a röviden leírt helyzetek előállításában. Utána azzal lenne érdemes foglalkozni, hogy hol és mit (érzelmek, viselkedés) érdemes változtatni, hogy neked tetszőbben alakuljanak a hasonló jövőbeli helyzetek.
2014. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet csak rosszabb..
2014. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!