Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell élni, hogy boldog...

Hogyan kell élni, hogy boldog tartalmas legyen az élet? Amikor majd visszaemlékezik az ember, azt tudja mondani, igen szép volt!

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Boldogan

családalapítással

sikerekkel

2010. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én bármikor halok meg egyetlen egy percét sem élveztem az életemnek. Soha nem voltam gondtalan egyetlen egy percre sem, és soha nem is leszek az. Erről ennyit!
2010. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Használd ki életed minden percét, minden lehetoséget ami csak van!! Ne szomorkodj semmi miatt, tanuld meg magad mogott hagyni a múltat és tovább lépni..Nyiss a világ fele és légy kozvetlen!! Mindig bocsáss meg mindenkinek, akármit is tett, és ha legkozelebb találkozol vele ne emlegesd fel csak oleld át.. Mondd el mindenkinek, hogy szereted!! Fogadj el másokat olyannak, amilyenek és légy onmagad!!

Én ezt tanultam az élettol, azóta vagyok boldog! Rájottem, hogy nem mástól kell várni a boldogságot, csakis onmagunktól..

és a legfontosabb: MINDENBEN A JÓT LÁSD ÉS LÉGY HÁLÁS MINDENÉRT!

2010. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem valamit: Soha ne bánj meg semmit, hiszen csak tanulhatsz belole, ne haragudj az ellenségeidre, inkább próbáld meg okat tisztelni, szeretni és meglátod meglesz a jutalmad!!

Bár ehhez ilyen életérzés kell.. nekem mondjuk elég volt ilyen embereket megismernem, de eloszor mikor kimondod "na és?" kell valaki aki melletted áll!

2010. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj a multban történteken, (tegnap) ne izgulj a jövő miatt! (holnap) Élvezd a jelent! (ma)

Talán segít! :)

2010. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy mindig a szívedre hallgatsz, megpróbálod a legjobbat teljesíteni, hű maradsz önmagadhoz +másokhoz, van értékrendszered, jó ízlésed, és ezáltal boldog vagy! Sok mindent kipróbálsz, járatos vagy az élet,világ dolgaiban - Így tartalmas az élet.
2010. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dettó második.
2010. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen engedd a figyelmedet arra, ami van, ahogy írták is, és semmit se vegyél 100%-ig komolyan, mert annyira esetleg 3db jól elhelyezett atombomba lenne komoly, az is csak itt, ezen a keringő porszemen.
2010. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

húú ezt elovastam kedves 2. sias keringet.. komolyan (nemrohogni) igaz.. annyira igazak azok amiket rital.ezeket mindig elolvasom

: ) maris mashogy latom a vilagot

2010. ápr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sirás,írtál**
2010. ápr. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!