Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a te kezedben lenne a...

Ha a te kezedben lenne a világ összes atombombájának és nukleáris bombájának indító gombja, elpusztítanád a világot (természetesen te is belehalnál)?

Figyelt kérdés
Rendben, tegyük fel, hogy nincs elegendő atombomba a világon, hogy kiirtsunk mindent, úgyhogy szorozzuk be a világ összes atombombáját 10 ezerrel és képzeld el, hogy te nyomhatod meg az indítógombot. Szóval?
2014. okt. 29. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De az emberiség fos. Szerintem megérdemelnénk. Nem lenne több fájdalom, szomorúság, szenvedés.
2014. okt. 29. 22:18
 12/17 anonim válasza:
Lehet eljönne az armagedon pár éven belül . De inkább csak magamat robbantanám fel, sok sok bombával, hogy tuti legyen a halál. /L
2014. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

minden k*r*va reggel,verítékben ébrednének az emberek,hogy ma fognak megdögleni, aztán hopp mégse,vagy igen?


az új divat az ősz frizura.kis izgalom nem árt.

2014. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Halott ember lennél, ha nálad lenne az összes indító kulcs. Gyorsan megtalálnának és elvennék tőled, mielőtt eltudnád indítani.
2014. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miket beszélsz..

" szorozzuk be a világ összes atombombáját 10 ezerrel"

Pár száz atombomba ha olyan helyekre dobnák le olyan pusztítást okozna, hogy az emberiséget kiirtaná.. sőt lehet nem is kell hozzá pár száz. Tudod, nem maga a robbanás a gáz, hanem az utána lévő sugárzás, amit a szél visz magában. És annak a jó aki a robbanásba hal bele, mert az legalább gyors, aki azt túléli, kínkeserves halál vár rá.

2014. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ma annyi atombomba van bevetésre kész, hogy az 7-szer elpusztítaná a Földet. Mármint nem a bolygót, hanem rajta mindent.


Én nem pusztítanám el. Miért lenne az jó? Most az embert, mint fajt, miért pusztítsuk el? Szerintem tök okosak vagyunk már. És mi van, ha csak a mi bolygónkon van élet? Az egyetlen ilyen egyedülálló dolgot pusztítsuk el, ami ilyen színessé teszi az élettelen univerzumot?

2014. okt. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
repülne minden a pcsába,csak kivárnám még meggyötrődnek a halál félelemtől.Ez volt a lényege
2014. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!