Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha bennem nincs semmiféle...

Gáz ha bennem nincs semmiféle hazaszeretet, és utálok itt élni, és ha kijutok diplomázás után, és normálisan keresek, max anyukámhoz jövök haza látogatóba? Ettől én rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
nekem aztán nem fogsz hiányozni, vissza se gyere
2014. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Nem vagy rossz ember.
2014. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy rossz ember, csak egy idióta. Nagy a különbség a kettő között.
2014. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
te sem nekem szivem :) de ettől rossz ember vagyok?
2014. nov. 26. 17:23
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy rossz, csak liberális. (Személy szerint utállak titeket, de nem tartom gáznak mert tudom hogy az ország egy rakás hulladék már... De akkor sem mennék ki hogy egy "ungárisse svájnhund" legyek németben vagy egy koszos bevándorló az usában és mint ilyen egy szinten kezelve a "terkákkal"...)
2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Ez azt jelenti felvilágosult vagy.

Minden aggyal rendelkező ember ki átlátja nagyjából történéseket ezt akarja.

Én norvégiába mennék legszivesebben, de elöbb szinte bárhova csak el innen. Ez az egyik legrémesebb leg diktaturikusabb ország a földön.

2014. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Nem vagy az. Szeretem a hazámat, de tény, itt kegyetlen nehéz érvényesülni, főleg becsületes úton.
2014. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
83%
Én is ezt teszem. Mások az igényeim, mint az országnak. Nekem igényem van a demokráciára és az alkotásra.
2014. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

" Ez az egyik legrémesebb leg diktaturikusabb ország a földön."


Ha az lenne többek közt ezt a mondatot sem írhattad volna le. A valódi ditatúrákban tilos lenne leírnod, vagy rögtön megölnének érte. De semmi nem történt ezért ez amiben vagyunk max egy "puha diktatúra"...

2014. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, sőt! Egy normálisan gondolkodó ember belátja, hogy a "hazaszeretet" nem racionális, csupán a hatalom érdeke, hogy ezt belenevelje az emberekbe, hogy aztán meglengetve a "haza", "hazáért", "népért" zászlókat egy csomó ember önként dobja el józan eszét és minden belátását csak azért, hogy rabszolgamód hajtsa végre a hatalom érdekeit.
2014. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!