Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az, hogy egyik...

Miért lehet az, hogy egyik percben még nevetek és jó kedvem van aztán pár másodpercen belül okvetlenül nagyon nagyon szomorú leszek. És kerülget a sírás a semmiért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 21:22
 1/5 anonim válasza:
Ez utalhat pajzsmirigyproblémára is, és most nem viccelek. Kérj beutalót a háziorvostól TSH-s vérvételre.
2014. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez kb. csak olyan 1-2 hete van.. De belül nagyon rossz :( És szerintem itthon is hülyének néznének ha ezért elmennék orvoshoz.. :( De azért nagyon köszönöm, utánanézek.
2014. nov. 27. 21:46
 3/5 anonim válasza:

Az ilyen probléma elég gyakori nàlam is.

Bár én nem mentem orvoshoz, meg jobb szeretek magamtól rà jönni a megoldásokra.

Szerintem van valami olyan dolog ami nyomaszt és elzàrod.

Ezt kikéne adnod magadból esetleg barátnődnek vagy akiben megbizol :)

Beszélj az érzéseidről mindenről ami nyomaszt.

2014. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de nincs olyan barátnőm akivel erről beszélhetnék :(
2014. nov. 28. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez gyakori. Nem feltétlenül probléma, vagy betegség az oka. Lehet a menstruáció is, meg maga a hormonváltozás.
2014. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!