Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek élni úgy szar...

Nem szeretek élni úgy szar minden ahogy van mit tegyek? Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám már gyerekkoromból ered egyszerűen amibe bele kezdek az soha nem jön össze sorra csak a rossz dolgokat vonzom az életembe és ettől teljesen kikészülök. Ahogy elnézem a volt osztálytársakat ismerősöket mindegyik vitte valamire van pl normális párkapcsolata munkahelye, és egyszerűen boldog. Ezzel szemben az én életem semmit nem változik itthon vagyok a négy fal között munkahelyem sincs barátaim sincsenek. Igaz van most egy párkapcsolatom de ha így folytatom azz is elveszítem :( Nem tudom mi lehet velem a baj sokszor érezem azt,hogy valaki biztos megátkozott amikor még megszülettem és ez a mai napig is kihat az életemre. Ha a jövőre gondolok,hogy mi lesz velem már előre rettegek,hogy csak szenvedni fogok. Most vagyok 27 éves de úgy érzem,hogy az életem semmit nem ér felesleges. Unalmas befásult ember vagyok aki még emberek közé is fél menni na meg dolgozni is. A kapcsolataim is sorra mennek tönkre olyan mintha taszítanám az embereket magamtól.Ha a párom elhagy akkor megint belebetegszem abba is és újra gyógyszerhez folyamodok amit nem szeretnék. Hajlamos vagyok a depresszióra is lelkileg nagyon gyenge vagyok sérülékeny. Egy rakás csődtömegnek érzem magam segítsetek adjatok tanácsot,hogy mit tegyek. De csak értelmes válaszokat akarok.
2014. nov. 30. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen adnék neked értelmes választ, de mivel a lényege az lenne, hogy hagyd végre abba az önsajnáltatást és próbálj végre valamit tenni azért, hoyg olyan legyen az életed, amilyet szeretnél, mindezt megspékelném pár jelzővel (pl. lusta, elkényeztetett hülyegyerek), ezért valószínűleg nem tartanád hasznosnak. Úgyhogy inkább nem mondok semmit.
2014. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi de én egyáltalán nem vagyok lusta sem elkényeztetett ez teljesen másról szól.
2014. nov. 30. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mégis miről szól? Nem dolgozol, nem is akarsz, eltart a párod vagy az anyád. Miről szól, kiscsillag?
2014. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van inkább hagyjuk a témát én voltam a hülye barom,hogy ide írtam
2014. nov. 30. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod, pontosan erről beszélek. Ahelyett, hogy a problémáid megoldásával törődnél, csak elfutsz előlük. Hát hajrá, menekülj csak.
2014. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel ez már szinte civilizációs betegség. Vannak erről cikkek is, amik a magányról és ebből adódó problémákról írnak. Az élet sok embernek vagy a legtöbbnek kegyetlen és igazságtalan. Én is így vagyok ezzel, eleve betegen születtem és ez a teher egész életemben végig kísér és erre jönnek rá, amiket te leírtál. Szóval már te jobb, előnyösebb helyzetbe lehetsz mint én, de mégis nem vagy megelégedve.

Az embernek muszáj pár akár apró kisebb dolgokba kapaszkodniuk amik erőt adnak a napokban. Nekem ez a zene, kultúra, ismeret szerzés, kirándulás stb. Ha nincs semmi amibe kapaszkodót találsz, akkor elvetsz, ezért muszáj valamikben bízni, főleg önmagaddal kell kibékülni. Ha egy ember képes önmagával kiegyensúlyozottan lenni, senkire nincs szüksége azok mellett, amiket ajánlottam apró dolgokat.

2014. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!