Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy átlag rendőr magyar...

Egy átlag rendőr magyar országon mennyit keres havonta? Milyen egyáltalán rendőrnek lenni? Milyen tapasztalatok vannak? Mik a szakma rossz, -és jó tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Egy továbbtanulás előtt álló 8.-os vagyok, és nagyon messze van a rendészeti szakközép, ahová szeretnék továbbtanulni.Ezért már megfontoltam a kérdést, hogy megérné-e ott tanulni, mert minden nap (4 éven keresztül) hajnalban kéne felkelnem, és először a legközelebbi városba kéne buszoznom, aztán még a szakközépbe (Tiszaföldvár, Hajnóczy Szakk.Én Tószegről jövök).Átlagom: 4.7 És a fizikai erőnlétem is megvan szerintem hozzá.Vagy keressek egy másik iskolát itt, a közelben?6.-ban úgy volt hogy Grafikusnak megyek, mert nagyon jól rajzolok ÁLLÍTÓLAG.Már nyertem pár rajzversenyt is kb. 15-öt.-20-at.(Voltam nyíltnapon is)

2014. dec. 1. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok a bunkó paraszt izomhuszár.

150 ezer kb.

Embereket büntetsz meg... mi lenne benne jó?

De ha komolyabb rendőr akarsz lenni, értem ezt az alatt hogy valami vezető vagy speciális egység, az viszont már izgi és jó.

+rendőrsulik általában kolik is egyben. Nem?

2014. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyikben van kolesz, de oda nem akarok menni.
2014. dec. 18. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Maga rendőr?
2014. dec. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!