Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szakadjak el a géptől?

Takacs Lorand Robert kérdése:

Hogy szakadjak el a géptől?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a gondom hogy nagyon sokat gépezek enek legfökéb az az oka hogy erdély be élek és alig tudok valamit románul ezért nem tudok társalogni az emberekel

egész nap anjit csinálok hogy ahogy haza jövök a sulibol tanulok és bekapcsolom a gépet és tolom rajta egész nap nem tudom hogy mit csináljak a nyelvetis probáltam megtanulni de egyszerűen nem megy igy nem tudok barátokat se barátnöt szerezni a tanulmányi eredményeimen is látszik hogy nem megy a román nyelv egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak aki tud valami jo tanácsot azt kérem hogy irjon.

15/F



2014. dec. 6. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szakadtam el a géptől, hogy elkezdtem kerékpározni a gépezési idő felében (meg néha kosárlabdázni).

4 év alatt oda jutottam, hogy napi 1 óra gépezés bőven elég (hétvégén persze nyomom többet, mert unalom van)

2014. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsot de egyedűl nem anjira jo bicajozni de azért kösz hogy irtál kiprobálom
2014. dec. 6. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:

beraksz valami zenét és ellehet bicozgatni egyedül

idén 6500km-t bicoztam, abból 5000km-t egyedül kb.

de tény, hogy társaságban jobb, de ez mindennel így van nem?

2014. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz na gyűjtögetem p.nzem egy jo bicajra :)
2014. dec. 6. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki szocializálódni és akkor megtanulsz majd beszélni. Ismerj meg új embereket, esetleg keress a neten erdélyi magyarokat a környéken és találkozzatok. Esetleg olvass valamit. Ha van háziállatod akkor foglalkozz vele. Segíts a szüleidnek. Rajzolj, csinálj valami kreatívat. Csinálj mézeskalácsot pl.:)
2014. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ha én sütök mézes kalácsot és te meg eszed garantálom hogy egy jo idejig nem fogsz kiváni süteményt :) kősz a tipet eszembe jutot hogy van a városba egy kerék pár pálja félcsövek szöktetök meg ijenek veszek egy bicajt és elmegyek oda (lehet hogy pár csont törés lesz :))
2014. dec. 7. 01:22
 7/7 anonim ***** válasza:

megkell tanulni profin bicozni :P

de egyébként, kutyasétáltatás sem rossz ötlet.

2014. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!