Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdezők, ti mi a fenéért nem...

Kérdezők, ti mi a fenéért nem vagytok hajlandóak, a beérkező válaszaitokra/kommentjeitekre válaszolni a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Napi nem sok, kb 5 normálinak tűnő kérdésre adok választ, de alig ha jön az 5-ből 1-re további hozzászólás.

A másik, miért nem lehet alap és tényleg elemi szintű dolgokat egyből a Google keresőbe beírni?



#lekváros küszöb #és mákoshal
2014. dec. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a kérdéseimre érkezett válaszokra mások kérdéseinek válaszaiban, vagy pedig már régebbi kérdéseimben válaszolok. Nem tudom, hogy ez miért van, talán valami fóbia vagy fétis...

A másikra nem válaszolok most, előbb megnézem a keresőben...

2014. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én általában válaszolok, szóval erről nem tudok mit írni, viszont az, hogy felteszek egy tök alap kérdést itt, az egyszerű: Arra vagyok kíváncsi, hogy az adott pillanatban NEKEM mit írnak vissza. Ennyi...
2014. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kedves 1#-es, hanem az, hogy unatkoznak a fiatalok, és nem tudnak mihez kezdeni magukkal! A facebook ha nincs fent senki ismerősünk kb fél- háromnegyed óra alatt olyan unalmassá válik, hogy inkább idejönnek bohóckodni, mintsem élőben, átmennének a barátaikhoz.

A google-s kérdésem, pedig tényleg kiakasztó! Annyira egyszerű és egyből a Wikipediát beadó kifejezésekre írnak inkább ki ide kérdést, hogy az vmi hihetetlen!

Nem akarok megbántani senkit, de milyen probléma megoldó képessége van az ilyen embereknek (gyerekeknek...)?

2014. dec. 6. 21:11
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es én azt is megértem, hogy vhol megpróbálsz akkor kicsit kapsolatot kezdeményezni a többi felhasználóval, hisz ez a célod, ha pusztán csak a hozzászólásokat figyeled, de mint én is és még van pár válaszoló, mi komolyyan próbáljuk ezt az oldalt venni, abból a szempontból, hogy tényleg gyors segítséget nyújtsunk, egy pillanatnyilag megkavarodott, embertárunknak. De ha a poén kérdések nem a humor kategóriában vannak, hanem az önismeretiben, akkor nem tudom mindig megérzés alapján eldönteni, hogy csak unatkozik, vagy tényleg ennyire satu...
2014. dec. 6. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Nem tudom... Én "sokszor" azért vagyok itt, mert kíváncsi vagyok, hogy mások hogy látnak dolgokat, ezért kérdezek. Érdekel az agyjárásuk, illetve, hogy hogy állnak egy adott dologhoz. Ebben van valami rossz talán?

2014. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem! Egyáltalán nem!

Csak van aki pusztán szimpátia és együttérzés alapján ad választ, mert mondjuk tudja min megy át épp a kérdező, és tényleg szeretne segíteni mondjuk a saját tapasztalatai alapján. Csak ez olyan dolog, hogy a választ elküldő személy, is szeretné tudni hogy valóban sikerült-e segíteni, jó és hasznos választ sikerült e adnia, vagy totál káosz az egész...

Jó dolog megpróbálni kiismerni az embereket, de ez itt az oldalon nem helytálló, hisz 95% nem írja ki a nevét bizonyos okok miatt. Én legtöbbször egyből ráérzek arra, mit szeretne hallani egy kétségbeesett lány amikor kiír egy kérdést. Legtöbbször ilyenkor azt a választ adom amit viszont szeretne hallani, és nem a tulajdonképpeni véleményem, mert akkor még egy döfést kapna szegény, így meg egy kis önbizalmat, hogy mégsem egy csődtömeg.

2014. dec. 6. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig válaszolok, szerintem sem a legjobb csak úgy otthagyni a válaszolókat, még csak meg sem köszönve neki, hogy megpróbáltak segíteni.

Amúgy jók a kulcsszavak. :D

2014. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7-es, a ti kérdéseitek miatt látogatjuk az oldalt, és köszönöm, hogy Te is illendően állsz hozzá a párbeszédhez, ha kiírsz egy kérdést!

Igen, kicsit kiakasztó a kulcsszavas lépés... :DDDD

2014. dec. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!