Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok ti tudtok állva pisílni...

Lányok ti tudtok állva pisílni? Ha igen, szoktatok is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Elég **** kérdés. Miért ne tudnának? Mi akadálya lenne? Régen a parasztasszonyok a sok szoknya alatt nem hordtak semmit. Ha úgy adódott simán elengedték azt, ami menni óhajtott.

Egyébként más körülmények között nehézkes, így ha csak nem részeg az illető, nemigen vizeli össze a bugyiját, mindenét.

2014. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lányokat kérdeztem!
2014. dec. 19. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Lány vagyok, tudok, nem szoktam.
2014. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gigliola Radicnak: Téves címzés miatt küldtem az első privátot, nem neked szántam, remélem a másodikat elolvastad, ha nem tedd meg légyszives!
2014. dec. 19. 17:10
 5/10 anonim válasza:
Tudunk. Már hogyan gyakorolnánk ezt, ha bugyi van rajtunk!? Ha pucéran pisilnénk állva, akkor meg nagy terpeszben kellene állnunk valószínűleg, ha nem akarnánk, hogy végigfolyjon a pisi a combjainkon-lábainkon.
2014. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Láttam egy +18 filmet nemrég és abban egy lány megállt az erdőben az úton, felhúzta a szoknyáját, kicsiz letolta a bugyiját és a két-három méterre levő fa tövébe pisilt. Egy kicsit gyanús hogy egy lány erre képes, bár kijelenteni hogy lehetetlen nem akarom mivel a női test működését nem ismerem olyan szinten hogy álláspontot fogalmazzak meg egy ilyen kérdésben mint amilyen ez, ezért kérdeztem meg a legilletékesektől lányoktól, nőktöl hiszen nálatok jobban a saját testetek működését nem ismeri senki, legfeljebb a nőgyógyász. Az meg nagyon távol áll az én szakterületetmtől. Köszönöm a válaszodat!
2014. dec. 23. 23:27
 7/10 anonim válasza:
á, az a film akkor képtelenséget mutatott. A pisi lefelé folyik, ha állunk.
2014. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

'A pisi lefelé folyik.' Milyen igazad van! Meg nem fordult volna a fejemben hogy ennyire egyszerü és egyértelmű a kérdésre adandó válasz, és azt hiszem a filmes sem gondolt erre. De te megadtad a helyes választ.

Ezért kerülöm messze el az álszakembereket, a kontárokat mert egy felmerült problémára csak az tud választ adni aki megfelelő szakértelemmel rendelkezik. És te mint nö remek, mondjuk úgy szakember vagy a női test múködését illetöen. Köszönöm a gyors válaszodat!

2014. dec. 24. 00:08
 9/10 anonim válasza:
100%
Akárhogy próbálom, mindig a combomon köt ki. De sokaknak megy. Nekem sajnos valahogy nem olyan a berendezésem... Ez van. Pedig a szoknyás elengedős dolgot én is szívesen csinálnám
2014. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor semm megy amikor már nagyon kell és alig birod visszatartani?
2014. dec. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!