Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak már anyámmal?

Mit csináljak már anyámmal?

Figyelt kérdés

Most jön a karácsony megint kezdődik a feszkó a fater biztos úgy leissza magát hogy ne is legyen magánál ez meg állandóan kiabál meg fenyegetőzik engem meg nagyon idegesít a zsarnokoskodó viselkedése.

Már meg mondtam neki 20000x hogy hagyja abba de azért se hagyja abba és most is tesómat vérig sértette mert hogy a barátnőjének akar 1 kis ajándékot venni meg hogy mi nem veszünk semmit neki aztán most is az utolsó k/*szott zsebpénzünkön az ajándékon törjük a fejünket hogy mit vegyünk nekik de nem az apám vesz mindent meg izé aztán igazából csak az iváson töri a fejét

ő külföldön dolgozik és állandóan hivogat a neten hogy had beszéljen anyámmal de már ez meg 8 éve és már a tököm kivan már itt az egész pereputtyal mindenki nekem parancsol zaklat nem hagy élni

SZABADULNI AKAROK ÉS EZT A SOK IDEGET meg akarom szüntetni mert már a sírba tesz...

Tehát...

15 éves vagyok anyám idegesít TÚLKIABÁLJA a fülest és ezért a zenehallgatás nem jön be

elengedni nem engednek el sehova csak úgy külön kérvényt kell benyújtani

Apám zaklat a neten

Félek már ide hozni sőt bemutatni a jövőbeli barátnőm azok után amit művelt a tesóméval 3 év alatt..

Konkrét pszichopata mit tegyek komolyan most? El akarok költözni de hova menjek én ennyi idősen? mit csináljak ki akarok szabadulni ebből a bolondokházából de nem engednek sehova.


2014. dec. 19. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve apámmal, mert k*rvára nem vagyok kiváncsi minden nap a részeg fejére. Ha meg letörlöm a skypet akkor meg anyám megnyúz meg a nagyszülők is + a tesóm is zsorválna a fülembe és biztos beleverném a fejem a falba
2014. dec. 19. 21:01
 2/6 anonim válasza:
Esetleg a tobbi nagy szulo?nagybacsi, nagyneni?akarmelyik rokon nem tud segiteni?
2014. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van normális rokon, esetleg kollégium ahova tudnál menni. Gyerekotthont nem ajánlom semmiképp, lehet az még rosszabb lenne az ott lakók miatt. Engem az idegbeteg anyám b*sztat állandóan(egyedül nevel), az összes rokon idióta, 2-3 év múlva a barátomhoz fogok költözni. 16/L
2014. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A rokonokat nem ismerem. Az isten háta mögött laknak.

Meglett mondva ha elköltözök akkor a lábam ide vissza nem teszem..

2014. dec. 20. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Nehéz lehet. :( Ha nekem a barátom nem lenne, inkább végzek magammal, mert az anyám az őrületbe kerget. Tegyél le valami szakmát, hogy minél előbb találj munkát mire 18 leszel és szabadulhass. :) Pl. ha vannak még barátaid akik el akarnak menni otthonról, mehettek többen albérletbe. Úgy oszlik a rezsi és nyugodtabban el lehet lenni, egyszerre nem fogjátok elveszíteni a munkahelyeteket. Ennyi idősen max. a nevelőszülőket tudom még, de az előtt is be kell menni otthonba min. pár hónapra szerintem. :S
2014. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát hogy ha nagyon elakarsz szabadolnu tőlük,és nem jelentenék be hogy 15 évesen egyedül laksz,meg tudnál magadra vigyázni,és máris elakarsz költözni,akkor válalj suli után diák munkát! Nekünk van Szegeden több csárdánk is,ahol mi 450 forintos órabért fizetünk,a tanulóknak... Persze ezt az állam fizeti! Most nagyon keresettek a diákok! Mivel nem kell külön felvenni pl egy konyhai kisegítőt krumplit pucolni havi 90 ezer forintért,hanem ezt diákok is megtudják csinlni,és mondom az állam fizeti! Szóval ha nem lesz belőlle bajod,akkor napi 4 órába dolgozz suli után ha ennyire fontos! Keresel egy olyan albérletet ahol 4-en 5-en laktok,adsz kaja pénzt be,és úgy is főznek rád+ A rezsibe is beszálsz. Ha 5-en lennétek akkor még egy ksi havi pénzt is elbírnál rakni
2014. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!