Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzéketlen vagyok? Valahogy...

Érzéketlen vagyok? Valahogy úgy érzem, nem hatnak meg az emberek viselt dolgai, amivel elárasztanak.

Figyelt kérdés
Bizonyos dolgokban meg, szóval nem arról van szó, hogy például egy kapcsolatban nem tudom kimutatni az érzéseimet, mert úgy érzem, nincsenek is. Önmagamat szeretem, persze. A családon kívüli emberekkel van ez a gondom. Más is van így?
2010. febr. 3. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jah, gyakran vagyok így, csak nekem annyival rosszabb, hogy kapcsolatban sem tudom kimutatni az érzéseim :P
2010. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hogyha nem érzel semmit például egy párkapcsolatban, nem hatnak meg az emberek gondjai, akkor igen, érzéketlen vagy. De azért nem extrém módon, mert a családod iránt vannak érzéseid.
2010. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem, lehet védekezés is, hogy ne viseljen meg a sok baj.

Mindenki szereti magát inkább jól érezni, mint rosszul

2010. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb olyan vagy mint én :D De nekem így jó. És jobb így neked is hidd el.
2010. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. És szerintem ez így jó! Miért foglalkozzak más bajával? Neki nem lesz jobb tőle, nekem meg rosszabb lesz! Én nem ártok senkinek, innentől nem az én dolgom. Elég nekem a szeretteim. Nagyon érzelmes vagyok, de csak azzal akit szeretem, a családomon, páromon barátaimon kívül kit szeretnék? Nem tudok ismeretlenek szeretni mert nem ismerem őket!
2010. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én se vagyok az a típus, aki mélyen átéli a mindenféle emberek sztorijait. Amennyi a lehetséges megfejtések gyártásához szükséges egy-egy konkrét helyzetben, de nem az érzések és indulatok uralkodnak. Ilyesmivel elég annyit találkozni, amennyit pl az úgynevezett technikai vívmányaink szükségessé tesznek :)
2010. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!