Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom feldolgozni, a...

Hogyan tudom feldolgozni, a régi sérelmeket, nyilvános megaláztatásokat, amiket lányoktól/nőktől szenvedtem el?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárhol vagyok, ha meglátok egy általam "vonzónak" látott nőt már olyan érzésem van nem kapok levegőt, gyorsan ver a szívem, és sokszor úgy érzem mindjárt összeesek. Már járok pszichológushoz, az ott elmondott instrukciókat megértettem, és akkor is így lefagyok, ha egy ilyen nő van a közelemben. Azt érzem biztos undorodik tőlem, az arca szánalmat, megvetést, előítéleteket sugároz felém,és előtte ha megszégyenítenek ki fog nevetni, és le fog büdösözni.


Már van párom aki feltétel nélkül szeret engem, ő is szokott nyugtatni, hogy nem kell félni tőlük,de ezt mind eredménytelenül.


Ha sokszor kellene ilyen lányok közelében lennem egyszerűen öngyilkossági kísérletbe kezdenék, mert nem bírnám el a szégyent, amivel sokszor kellene szembesülnöm.


33/F vagyok párom 34/N


Sajnálom, ha valakit felbosszantottam és minden olvasónak és válaszolónak kellemes ünnepeket kívánok.



2014. dec. 25. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Ha van párod akkor nem kellene foglalkoznod a többivel. Ne is lásd őket, csak rá koncentrálj aki veled van.


Többségünknek ilyen sem lesz...


Üdvözlettel: Egy rusnya ember

2014. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!