Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves lány vagyok. Van egy...

14 éves lány vagyok. Van egy képzeletbeli barátom. De nem is ez a legnagyobb gond. Erős nemi vonzódást érzek iránta. Érdekel a véleményetek. Szerintetek ez normális vagy inkább beteges? :|

Figyelt kérdés

#szerelem #vonzalom #képzeltbeli barát
2014. dec. 25. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Inkább beteges,de semmi komoly,egyszerűen magányos vagy,és kitaláltál magadnak egy barátot. A nemi vonzódás,az már érdekes,főleg egy képzelt baráttal xd :) De ha te ezt így élvezed,akkor nincs ebben semmi kivetni való,majd találsz magadnak előbb utóbb egy igazit ;) Addig meg van kivel szórakozni:D
2014. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%

Ne haragudj , hogy ezt valaszolom , de ha egy konkret szemely irant erzel nemi vonzalmat az meg normalisnak mondhato , foleg ha elerheto szemely , de "kepzeletbeli barat" irant nem igazan .... :|

Hany eves vagy ha szabad kerdeznem ? Mar csak azert kerdezem , mert ha mar abban a korban vagy , akkor erdemesebb lenne ismerkedned mert igy csak elszalaszthatsz olyan szemelyt vagy szemelyeket aki vagy akik felfigyeltek esetleg rad .

2014. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló...

Most láthatjuk, mi mindenre képes a magány...:'l :DD


2. válaszoló...

Tudom, kicsit bizarr az egész...De lehet, csak túl nagy a fantáziám, s ezért sikerült kitalálnom egy barátot, akivel barátságunk egy szinttel magasabbra is lépett? :D Egyébként fent írtam, hogy 14 vagyok. Ismerkedek én, de nem találok még egy olyan személyt, akit...régebben elvesztettem...:( :D

2014. dec. 26. 00:46
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
hát nem hinnm h beteges lenne ink fura kicsit bár van aki meékre izgul meg lyenekre szóval még sztem e is belefér.
2014. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mesékre.
2014. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem beteges inkább fura.

Próbálj meg egy igazi fiúval kapcsolatot kialakítani, ő biztos nem lesz olyan tökéletes mint amilyen a képzeletbeli, de igazi lesz.

18/F

2014. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is figyelemre, szeretetre van szükséged, ezért a képzeletbeli barát...viszont ezeket ne "tőle" várd.


Azt írtad, hogy elvesztettél valakit. Valószínűleg az ő tulajdonságaival ruháztad fel a képzeletbeli barátodat. Ha mindenki másban őt keresed, sose leszel boldog. Ha nehéz is túllépni a dolgon, meg kell tenni. Ha megpróbálsz barátkozni más emberekkel, nyitni feléjük, előbb utóbb a képzeletbeli barátod is el fog tűnni.

2014. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem a volt barátom tulajdonságaival van felruházva. Ez a képzeletbeli barát egész más. Persze ti ezt nem érthetitek. Nem a volt barátom miatt jött létre mindez. Talán a magány, bár szerintem a végtelen fantázavilágom miatt. Az érdekelne, hogy az beteges dolog-e, ha valakinek túl élénk a fantáziája. Mert valaki ez miatt hülyének néz, valkai szerint pedig normális. :-/
2014. dec. 26. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Az élénk fantázia nem rossz dolog. Ebben a korban a lányok sok mindent összeképzelegnek (értsd erotikus dolgokat is), szóval még ez is lehet normális.

Van aki színészekért, van aki sportolókért van oda, nálad úgy látszik, hogy az általad megalkotott "személy" a befutó.

Ezt majd ki fogod nőni...de nem csak a képzeletbeli barátodat, hanem a fantáziavilág is fakulni fog.


Amúgy mikor én voltam ennyi idős, mindenki a fiatal Leonardo DiCaprio-ért és a fiatal Brad Pitt-ért volt oda....Hát na...ott is voltak képzelgések :D

2014. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az élénk fantázia semmiképp sem beteges, az még jó is tud lenni rengeteg helyzetben.


Szerintem ez a szitu sem "beteges", csak inkább szokatlan, kicsit sem hétköznapi. Eleve 14 éveseknél már nem igen van "képzeletbeli barát". Egyébként szerintem az, hogy őt kitaláltad magadnak, mind a fantáziádnak, mind pedig a magányodnak a szüleménye közösen. És azért vonzódsz hozzá, mert nyilván olyanra kreáltad, amilyen pasira vágynál.

Mindenesetre, ha nem beszélgetsz vele hangosan meg ilyenek, akkor betegesnek azért még nem mondanám.:D (De azért ne nagyon hangoztasd ismerősök előtt, mert cikis helyzeteid lehetnek belőle.)


Amúgy, szerintem ha majd lesz egy igazi fiú az életedben, aki elcsavarja a fejed, akkor ezt a képzeletbelit el is fogod felejteni, csak idő kérdése. Addig meg kitartás! ;)

2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!