Ehez mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Megkérdezték mindenkitől a suliban hogy mi szeretne lenni ha nagy lesz én azt mondtam hogy gyerek pszichológus .. Mindenki kiröhögöt ? Velem van a baj ? Tudtok olyan oldalt ahol elmondják mit is kell tudni ahhoz hogy gyerek pszichológus legyek ... Csak szeretném tudni tudom hogy még korai .
2014. dec. 31. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyerek pszichológus tök sokat keres (állítólag, én nem tudhatom pontosan), egyetemet végzett, értelmes személy, nem tudom ezzel mi lenne a baj, inkább a többiekben keresd a hibát, amiért kiröhögnek a semmiért. Elmehetnének egy gyerek pszichológushoz.
2014. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a képességeidet nem tartják megfelelőnek egy ilyen álláshoz szükséges ismeretek elsajátításához, vagy magához a praktizáláshoz.
2015. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak 12 vagyok
2015. jan. 1. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!