Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 8. -os vagyok és téli szünetre...

8. -os vagyok és téli szünetre fel adta a tanárom az Ábel a rengetegben című könyvet és feladatlapot is adott hozzá és lusta vagyok kiolvasni ezért ha valaki ismeri a regényt válaszolna egy kérdésre? Fogalmazd meg a regény lényeges fordulópontjait.

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 12:45
 1/7 anonim válasza:
86%
Lusta vagy? Akkor viseld a következményeit is.
2015. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szép dolog az őszinteség, de ha nem akarsz egyest akkor állj neki olvasni.
2015. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt miért az önismeretnél kérdezted meg?

Te is gondolod ugye, hogy ezt nem így kellett volna csinálnod? Ülj neki gyorsan olvasni, még van pár napod!

2015. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én segítek neked! Ha nincs meg a könyv otthon, akkor a lenti linken el tudod olvasni a könyvet.

[link]

2015. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy olvasónapló


[link]


Tudom mit érzel mer én is mindig utáltam ezeket a kötelező könyveket. Ha jövőben ilyened lesz beírod a könyv címét és azt h olvasónapló és nem lesz gond.

2015. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez fogja majd az emberiség végét okozni.

Senki sem talál ki újat, nem néz meg majd semmit, nem foglakozik semmivel. Mindenki csak az internetről várja, hogy majd mindent megold.

Szépen ki fogunk halni.


Azért egy negyed másodpercig elgondolkodhatnál, hogy egyáltalán minek jársz iskolába?

Miért kérik tőled, hogy olyan feladatokat oldjál meg, amit már más is megoldott?

2015. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha nem akarsz 1-est kezdj neki
2015. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!