Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy azért születt...

Lehetséges, hogy azért születtem, hogy boldogabbá tegyek másokat?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy az emberek szeretnek velem lenni és sokan gyakran felkeresnek olyanokkal,hogy jó lenne,ha moziba,vásárolni vagy valahová együtt elmennénk. Talán mostanában már annyira nem is érzem jól magam velük,mint ahogy ők velem. Meghallgatom őket, ha kell lelkizős vagyok, ha kell akkor hülyülős és ettől ők valahogy azt hiszik,hogy rám mindig mindenben számíthatnak,mert egy igaz barát vagyok. Ez nekem nagyon jól esik,de számomra nincs olyan ember, mint amilyen én vagyok mások számára. Én örökké ilyen mások iránt aggodó, figyelmes, őszinte, szeretgetős ember szeretnék maradni,de mostanában kezdem elveszíteni a türelmem és félek,hogy megváltozok.

L/15,5


2010. febr. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok mint te... Nekünk ez az életfeladatunk... :)
2010. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ezért születik :)
2010. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, mindenkinek komoly munka átállni az ellenkezőjére, és még meg is védeni a teljesen beteg magatartást folyamatosan. Igen sok hipnotikus behatás mozdítja elő a rossz útra tévedés ezer és ezer formáját, aminek különböző okok miatt, de döntően magadnak köszönhetően, elkerültél, legalábbis nagy hányadukat bizonyára. Türelem és önkéntelen változás: a béke az alapállapotod, a megőrzéséhez igazából épp semmit se kell tenni. Nem érdemes elnevezni "az a legnehezebbnek", mert akkor számodra ez a sületlenség válik igazzá. Így lehetséges tudatosan kézben tartani, merre is változol.
2010. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Shazbat, aminek=amiket
2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Néha én is érzem hasonlóan magam..

Lehet , hogy azért születtél, de közben arra is figyelj , hogy te is boldog légy :)

2010. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!