Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék önbizalmat...

Hogyan szerezhetnék önbizalmat, ha a környezetem már teljesen elhitette velem, hogy egy nyomorék félős senki vagyok?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, és főleg az iskolai közösségben, meg még akik ismernek azon kívül, nagyjából ilyen véleményekkel vannak rólam, hogy egy félős, idegesítő ronda nyomorék. Sokan bele is mondták már a szemembe az ilyen dolgokat, különösen általános iskolában, most középiskolában csak a hátam mögött beszélik ezeket rólam.

Meg az a tekintet ahogy rámnéznek mindig, az a megvető, lenéző tekintet...

Így, ebben a környezetben hogyan szerezhetnék mégis önbizalmat? Mert arra nagy szükség lenne.

18/F


2015. jan. 11. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán tanulnod kellett volna, hogy jobb helyre kerülj! A sok hülye szidja a tanult embereket, most itt van, megkaptad, látod ezért kellett volna jobban tanulnod! Most nem itt lennél! És ilyen lesz az egész életed, köszönhetően annak, hogy szartál az egészre gyerekkorodban. Megérte? Mond csak, megérte nem tanulnod? Ugye hogy nem. Most már ez van, így jártál.
2015. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Tudomásom szerint amennyiben éretfségit fogsz tenni k.iskola végén, bármelyik magyar egyetemre/főiskolára lehetőséged van felvételt nyerni (azaz nincs szükség speckós tárgyakra).

2) Látszólag németországban nem ennyire megy a bunkózás.

3) Az első benyomás fontos.

4) Járj önvédelemre, karatéra vagy vmi ilyesmire.

2015. jan. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!