Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretsz magadban a...

Mit szeretsz magadban a legjobban, és a legkevésbé, külsőleg és belsőleg egyaránt? Kort és nemet is, légyszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

belsőleg h eltudom fogadni az embereket olyannak amilyenek és így rettentő könnyen barátkozok :) a rossz h néha túl érzékeny vagyok

külsőleg nem szeretem h magas vagyok (170 cm) jó meg hát nincs bajom magammal:)

18 L

2010. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, hogy tukó vagyok, azt viszont utálom, hogy nem vagyok tukó. Ja, ez külsőleg kenőcs. Belsőleg meg mittomén. Na mindegy. Ja, mostnér tudom, de hagyjuk. Ja azt utálom magamban, hogy ne tudok kérdés válaszolni mer izé ni ööööö. tudod így ban ez. izé. hát megértheted. te is miztos etzt utálod . ugye. bennem . eg magadban, azér írtál ijen bémnán. meg izé. mittomén ne érted. ugye?
2010. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

K: szeretem a szép, hosszú, göndör hajam.

nem szeretem az orrom és a mellem:S


B: szeretem, hogy intelligens és ironikus vagyok

nem szeretem, hogy végtelenül lusta vagyok.


19/L

2010. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

B:nem bírom a negatív kritikákat:(

mindenből ki tudom magam magyarázni:)


K:hamar elfáradok nem birok ügy sportolnimintmás(asztma):(

a hasamat nagyon szeretem:)


13/f

2010. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobban: Szép kék szemem,+ rendességem,érzékenységem

Legkevésbé: Alakomat, kinézetemet, félénkségemet.

2010. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szeretem:

-belső: minden egyes porcikámmal küzdök az élet minden egyes pillanatáért, hogy minél különlegesebb legyen! Vágyom az életet.

-Külső: Szemem. Amikor bele nézek (tükör) látom benne az összes érzelmet. Az egész testem legbeszédesebb pontja.


Nem szeretek:

-Belső:Sok idő míg elkezdek ragaszkodni valakihez, de utána soha többé nem engedem, ha ő már utál és betesz minden egyes percével nekem, én mégsem tudom utálni őt.

-Külső: Túl fehér a bőröm, viszont a haj ill szőr színem túlzottan sötét. Persze ha szőke lennék albínónak néznének, de ez a túl sötét hajszín csak még jobban kiemeli a sápadtságom.

2010. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy 16/L
2010. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külsőleg szeretem a nagyon egészséges hajamat,a princess(XD)típusú kezemet,és a szép szememet.

Nem szeretem hogy kicsit szőrős az alhasam,és a szemöldököm hajlamos összenőni.


Belsőleg szeretem az egész gondolkodásmódomat,teljes toleranciámat,és hogy tudok olvasni mások érzéseiben.

Utálom hogy ilyen melankolikus vagyok,hogy gyakran sírok a világ szépségén vagy éppen az emberek gonoszságán,hogy nagyon sokat gondolkodom ezeken a dolgokon.


A rossz tulajdonságaimat is szeretem.Azok nélkül nem lehet teljes az ember.


Még nagyon szeretem magamban azt,hogy már borzasztó hogy milyen optimista vagyok.A sírásból nem ez jön le,de mindig hiszek a holnapban.

Szeretem hogy mindenen tudok egy jót röhögni ami nekem tetszik,legyen az egy jó szóvicc,egy pocsékul megcsinált zöld taknyos beazonosíthatatlan vacsora izé,vagy a South Park.

Szeretem hogy más vagyok mint a többiek,sohase akartam az árral sodródni.

Szeretem hogy nem követek semmiféle divatot vagy bálványt.

Szeretem a zenei ízlésem.

Szeretem hogy nem volt lázadó korszakom,mindig is különc voltam.

Szeretem hogy imádom a klasszikus zenét,amikor elkezdtem hallgatni nagyon meglepett hogy mennyire átérzem a dallamot,természetesen azon is sírtam.

Szeretem hogy szeretem a Jazz-t.

Szeretem hogy szeretem a Reggae-t.

Szeretem hogy szeretem a Rockot.

Szeretem hogy szeretem Marylin Mansont.

Szeretem hogy szeretem a Country zenét.

Szeretem hogy Eklektikus vagyok.

Imádom magamban hogy elsírom magam ha meghallom a Himnuszt,a Nemzeti dalt,vagy bármely magyar költői remeket,hogy olyan érzelmes vagyok.

Szeretem hogy szeretem az embereket és büszke vagyok rá hogy én is az vagyok,szeretem hogy néha nem szeretem őket és szégyellem magamat.

Végül pedig szeretem hogy szeretem magamat,szeretem hogy ilyen Vagyok,és szeretném remélni hogy örökre ilyen leszek.

L/15

2010. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!