Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok csinálni ha kezd...

Mit tudok csinálni ha kezd kimenni a szervezetemből a kristály és szőrnyű érzéseim vannak de nem szeretnék ujra hozzányúlni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kristályoztam és egesz este nem aludtam es nem ettem de nem is ezzel van a probléma han azzal hogy kezd kimenni a szervezetemből es nem tudok ellene mit tenni . Segítsetek kérlek ... 17/L
2015. jan. 15. 10:24
 1/4 2xSü ***** válasza:
Ha nem tudod megállni, hogy újra használd, akkor mindenképpen fordulj szakemberhez, orvoshoz. Persze nem muszáj, de ha nem akarsz 30 éves korod előtt – több évnyi szenvedés után – meghalni, akkor erősen ajánlott.
2015. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már megbocsássatok, de mi az a kristály? Valami ezoterikus marhaság, vagy valami kábítószer? Én amondó vagyok, hogy mindkettőtől óvakodni kell.
2015. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kristályos metanfetamin származék másnéven speed . Party drog
2015. jan. 15. 22:37
 4/4 anonim válasza:
Örülj neki hogy kimegy :) Nagy akaraterővel le kell szokni róla mert nagy bajok lesznek sajnos ha ne teszed. Jah és ne is nyúlj újra hozzá :)
2015. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!