Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha az nem menne,...

Mit tegyek, ha az nem menne, amit szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, február 15-ig be kell jelölni, hogy milyen iskolákba akarok jelentkezni. Minden szak, ami nekem tetszik, matek alapú. Mérnökinformatikus, programtervező informatikus, gépészmérnök, gondolom, hogy a közlekedésmérnöki is. Mondjuk a gazdálkodási és menedzsment nem, de nem tudok 420 pontot összeszedni rá sehogy. Ja, meg ilyen a pszichológia is..

Na ezekkel nem is lenne baj, ha matekból nem 3-as lennék. Most 2-es lettem, mert nem is tanultam, meg nem is kedvelem. Most leszek először 2-es matekból, eddig a 4-esért "harcoltam" folyton, de 3-as lettem mindig. INTP vagyok(aki nem tudja mi az, gugli), többszöri teszt után is, szóval ezek az ajánlott munkák, meg ami az én személyiségemhez feküdne. Most azt megcsinálhatom, hogy felvesznek egy matek alapú szakra, aztán próbálkozom, de kibukom, mert nem megy. Mit tegyek? Itt az idő lassan, már csak egy hónap és még mindig nem tudom..


2015. jan. 18. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Külön tanár? Nem vagy hülye hozzá, ha eddig a 4-esért harcoltál...
2015. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Heti 1x megyek hozzá, ami szinte semmire sem elég, de azon kívül nem szoktam otthon gyakorolni rá, ez is igaz..
2015. jan. 18. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, az azért van, mert nem teszel érte eleget. Ha igazán akarod és úgy döntesz, hogy komolyan neki állsz, akkor menni fog.
2015. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!