Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan számítsam ki az aszcend...

Hogyan számítsam ki az aszcendensem?

Figyelt kérdés
nem tudom hány óra hány perckor születtem, anyukám csak kb-ra emlékszik :S
2010. febr. 7. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az aszcendens kb. fél óránként változik, a perc nem számít annyira. Egyébént meg google barátod segít!
2010. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az astronet.hu oldalon ki lehet számolni.
2010. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy a google-ba benne van hogy mikor születtem. Csak gondoltam hátha tudtok valamit amibe le van írva.. valami okmány nincs amibe leírták?
2010. febr. 7. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a kórház adatbázisában benne van ahol születünk. De hát ki találja meg, mikor egy nap több tíz/száz gyerek születhet egy nagyobb kórházban. Ráadásul eltelt azóta egy csomó év.

Én sem tudom mikor születtem, anyukám már nem él, más meg nem emlékszik rá. Illetve 3 rokont kérdeztem meg, és mindenki mást mond...Szóval sztem ezt soha sem fogom megtudni :/

2010. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!