Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az hogy átmentem egy új suliba és nem érzem hogy lennének kapcsolataim. Az osztálytársaimmal nem igazán tudok beszélgetni, a fele csak a fociról és a World Of Tanksról tud beszélni, a lányok és fiúk csak piszkálják egymást, olyanok mint az ovisok. Most jött 2 új tanár, bioszból és nyelvtanból is rontottam 1 jegyet, a környezetemből mindenkinek volt barátnője, minimum 1, nekem egy se, és nem tudom mit kezdjek, a szüleim pedig elég sokat veszekedtek az elmúlt hónapban. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Érdemes így élni?
2015. jan. 19. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
15/f
2015. jan. 19. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Te úr isten!!! Csak ennyi bajod van? Az én osztálytársaim rosszabbak voltak mint a sátán, nem csak velem, de még egymással is. Mégis kibírtam.
2015. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se gondolkozz öngyilkosságon!Az nem baj ha nem volt még barátnőd,majd a megfelelő pillanatban eljön az is.A jegyeidet majd kijavíthatod.A sulidba meg látom te lehetsz talán egy olyan normális akit nem a hülye játékok érdekelnek.Talán van valaki még akivel értelmesen fontosabb dolgokról is tudnál beszélni,vagy szorosabb baráti kapcsolatot kialakítani.Nagyon fontos hogy legalább 1 olyan valaki legyen akivel beszélgetni tudj,és megbízhatsz benne.Meg persze számíthass rá.A szüleid miért veszekednek?Biztos nem miattad.Minden családban vannak összezördülések,ne vedd magadra.Senkinek sem jó érzés ha a családja veszekedik,de majd ezen is túl lesznek,és megy majd minden tovább.A nehéz pillanatokban is erősnek kell lennünk,nem adhatjuk fel!Hiszen ez tesz minket azzá akik vagyunk.Hidd el sokan vannak rosszabbul mint te,szóval fel a fejjel.:-)
2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, meglesz :)
2015. jan. 20. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!