Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen Kedvtelen vagyok....

Teljesen Kedvtelen vagyok. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Konkrét szakszót nem tudok rá mondani, de megpróbálom leírni. Szóval tavaly májusban költöztünk be az új házunkban,nyáron minden oké volt, de amit jött a rossz idö novembertől egyszerűen lehangolt vagyok.Mindíg amikor interneten nézek képeket/videókat,és az adott videóban /képen rossz idő van mindig el megy a kedvem. Amikor nem is nézek képeket, akkor is mindig eszembe jut a szürke ég stb, és legszívesen öngyilkos lennék mert nagyon lehangol. Hogyan verjem ki a fejemből?
2015. jan. 22. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
csináld azt amit szeretsz, amitől jó kedved lesz...
2015. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem a depis időszakokon mindig segít átlendülni egy jó könyv. Valami olyan, ami magába ránt, amiben elmerülhetsz, aminek az olvasása közben úgy érzed, nem is itt, ebben a világban élsz, hanem abban a másikban... :)

Tudom, sokan nem szeretnek olvasni, pedig nagyon jó gyógyír... :)

2015. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 22. 12:44
 4/5 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnátok dolgokat mondani amire át terelhetném a gondolataimat?
2015. jan. 22. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
olyat keress amit szeretsz csinálni, tehát élvezed és ami jól is megy, tehát van benne sikerélményed! attól jobb kedves lesz :) legalábbis nálam bevált :)
2015. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!