Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet megutálni egy bűnt?

Hogy lehet megutálni egy bűnt?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám meggyűlölni az önkielégítést? Tudom, hogy bűn, mert a lelkiismeretem jelzi miután elkövettem, de mikor úgymond készülök megtenni, akkor nem ez van. Azt szeretném, hogy hacsak rágondolok azonosítani tudjam azzal, hogy rossz és ne akarjam elkövetni. Esetleg valami tanács? Próbálok jó keresztény lenni, de egyszerűen ezzel folyamatosan problémám van. Előre is köszi!

2015. jan. 23. 17:47
 1/5 anonim válasza:
Mennyire orulok, hogy nem vagyok vallasos. Menj el pszichologushoz, majd o segit.
2015. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. A valláskárosultság nagyon súlyos stádiumában szenvedsz.
2015. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az internet is bűn és a hülye kérdések feltétele is bűn. Miért nem mész el egy kolostorba?
2015. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerezz magadnak egy barátnőt;)


Egyébként az ilyesmi nem bűn , és nem is tudod "megutálni" csak mélyen elnyomni magadban aminek sok káros hatása lesz!

Vagy szerezz magadnak párt , akkor nem lesz önkielégítésre szükséged.

2015. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ezért ekkora a szaporulat. Igen menny szerezz madadnak barátnőt akivel napiszinten...

Am meg gondolkodj el rajta hogy érdemes e követni egy olyan vallást aminek egésségkárosító hatásait kell gyakorolnod. Hallottál már arrol a vállásról ahol nem szabad vizet innod? Nem sokan gyakorolták, ők is rövid ideig. A legegyszerűbb megoldás ha síkosító helyett erőspistát használsz, tuti beválik majd.

2015. jan. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!