Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves vagyok és arra vagyok...

12 éves vagyok és arra vagyok kíváncsi lehetek e énekes?

Figyelt kérdés

Szóval 5 éves koromba már komolyan elkezdtem énekelni.

Minden nap legallább 3 órát gyakoroltam.

10 éves koromba megkérdezte egy tanár hogy mit akarok egy ilyen gyönyörű hangal kezdeni.

Másnap muszály volt az egész suli előtt énekelnem és mindenki kb 2-3 percig tapsolt.

Később elmntünk egy stúdióba ahol mindenkinek tetszett.


Hol tudnám beindítani énekesi karrierem.



2015. jan. 23. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kéne szerezned egy menedzsert, vagy valamelyik szülődnek bevállalni ezt a szerepet. Énekelj fel dalokat, tegyétek föl youtube-ra. Csináljatok facebook oldalt. A lényeg hogy reklámozd magad, csak úgy tudsz bekerülni a köztudatba ha valahol van felületed.
2015. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

Nem tudsz egy felvevő programot mondani.

2015. jan. 24. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Cakewalk Sona
2015. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy gond van nekem nincs mikrofonom
2015. jan. 24. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél.
2015. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is otthon kéne bohóckodni ezzel, hanem egy rendes stúdióba, kibérelni x órára amíg felénekled a számokat. Igen ez pénzbe kerül, de hát semmit sincs ingyen. Ne gondold hogy azért mert ehhez látszólag csak a te énekhangod kell, 0 Ft törzstőkével el lehet indítani egy zenei karriert. Egy menedzser kéne neked meg sok pénz. Ennyi. (feltéve ha tényleg annyira tehetséges vagy mint ahogy elbeszéled)
2015. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tudom most rendszeresen járunk ének tanárhoz és 4 órán keresztül

stúdióztunk

2015. jan. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!