Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzéketlenség hátulütője?

Érzéketlenség hátulütője?

Figyelt kérdés
Engem a mindennapokban lehetetlen felidegesiteni, elpattant az a szál rég és azóta nem tudok felidegesedni, sem mérges lenni. Ugyan igy viszont a többi érzelmet is sikerült megoldani valahogy. A lényeg hogy ma egy kőszoborhoz hasonló figura vagyok aki csak játsza a mindennapokban amit tesz, de nemrég egy nagyon kedves barátom (egyetlen) úgy rámijesztett azthittem öngyilkos akar lenni, még mindig félek hogy valamit nem mondott el. Amikor az eszembe jut akarattal / akaratlanul elromlik a kedvem, és a személyiségem is egyből. Olyan mintha kicseréltek volna, sokkal aggresszivabb vagyok. Okozhatja ezt az hogy érzéketlen vagyok ?
2015. febr. 3. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeress a másikat úgy, mint te saját magasat.

A másikért tegyél meg mindent amit tudsz.

Többet nem tehetsz. A negatív energiáját ne enged, hogy rád ragassza.

Kőszobor vagy, mert egy álarcot vettél fel, az életben maradás érdekében. Álarc nem te magad vagy, nemcsoda, hogy nem érzed jól magad. Vedd le az álarcot, tőrjél, ki a kőszoborból, és legyél magad. Sokszor nem tetszik amit látsz. Elárulom mindenkinek vannak, hibájai, sőt elég súlyosak. A feladat az, hogy felismerd mi az ami nemjó benne. És tanuld meg magadat , érzelmeidet úgy formálni, hogy szerettetteljes, és értékes személy légy.

Legnagyobb munka saját magunk megváltozása.

De az élet nem könnyű. A célt már tudod.

2015. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!