Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen szép?

Miert vagyok ilyen szép?

Figyelt kérdés
Mièrt vagyok ilyen szèp? Mi denki ezzel jön már nagyon unom de persze csunya se lennèk csak hát az ember nehezen tud viselni ennyi genetikai áldást főleg hogy mèg menő is ès okosis vagyok! Tudom lehet kicsit nagykèpűnek tűnök de elèg szar hogy az emberek fèlnek megközeliteni mert attol tartanak tul csunyák ès szerencsètlenek lennènek mellettem. Ne irjátok hogy csúfitsam el magam mert már probáltam de hiába ugyis kitünik a szèpsègem. Mit tegyek törödjek bele hogy èn vagyok a legjobb? Jo hogy itt leirhattam a legnagyobb problèmámat!

2015. febr. 5. 18:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem is ez a problémám, csak én még sikeres is vagyok :( Az élet szar.
2015. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban :/

Végre valaki átérzi amit én :(

2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most jót röhögtem. XD Ne foglalkozz vele, hogy te is csak egy ronda lúzer vagy, ha közben ilyen jó a humorod.
2015. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Á ne már mèg humoros is???? Ez már tènyleg sok.... :(
2015. febr. 5. 20:04
 5/6 Yoni03 ***** válasza:

[link]


Anyagozz vazze!

2015. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már leszoktam a kristalyrol most a herkán vagyok rajta
2015. febr. 7. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!