Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segitenne? Mi az a...

Valaki segitenne? Mi az a jalibreak? Hogyan kell meg csináni? Meg ios 7 3g re?

Figyelt kérdés
van egy iphone 3g de szeretnék rá tenni ios 7 láttam videokba hogy meg lehet valahogy oldani... de minden angolul van és azthiszem kell hozzá jalibreak is le tudná valaki irni esetleg részletesen hogy hogyan tudom meg buherálni hogy ios 7 fusson rajta!? aki le írná hogy lehet nagyon meg köszöném!

2015. febr. 7. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
iOS7 nem fog futni a 3G-n ne is reménykedj még a 3GS-en sem, nemhogy az őskori lelet 3G-n.
2015. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A jailbreak, apple alkalmazások és különböző máshonnan szerzett alkalmazásokat tudsz telepíteni. A Jailbreak általában cydia programot rak fel a készülékedre és

ahhoz adhatsz kiszolgálókat.


[link]


Ez custom fw, úgy néz ki mint a ios7 ,szóval nem eredeti. Viszont adnak hozzá repot és a legtöbb ios7-es app fellelhető. Én sokáig használtam iphone 2g-n, nekem bevált.

2015. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!