Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakorin te is azért kérdezel,...

Gyakorin te is azért kérdezel, hogy feltöltődj, ha le vagy eresztve, ugye?

Figyelt kérdés

Az "igen" , "nem" válaszok nem érdekelnek


de én most már unom, nincs valami jó módszer erre, az ember miként lesz motivált újra egy csalódás után, amikor már tényleg elhitte, hogy sikerülhet



2015. febr. 10. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha.
2015. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vicces vagy. kösz!
2015. febr. 10. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Én évek óta valami csodában reménykedek ettől az oldaltól, nem tudom megmagyarázni, hogy azt milyen formában. A lényeg, hogy még nem kaptam meg!

2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát...én most konkrátan a hajammal kapcsolatban írtam ki kérdést...válasz még nem érkezett. Le vagyok e eresztve? Nem mondanám...
2015. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a kérdések (és rá adott válaszok) között szemezgetek. Vannak szórakoztató, érdekes kérdések és válaszok, amik feldobják azt a pár percet, amit az olvasásával töltök. Meg néha benyomok egy-két szellemes, vagy éppen hasznos választ. Jó érzés, mikor valakinek a problémáján tudok valamilyen szinten segíteni egy pár soros hozzászólással. Illetve, jó érzés kifejezni a véleményem az engem is érintő témákban.

Kérdezni viszont nem szoktam, csak ha valamit tényleg nem tudok máshogy kideríteni. Mikor a google nem barátom, akkor szoktam néha a GYIK-hoz fordulni.

2015. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon mert kis %-ban kap az ember értelmes választ, szóval hanyagolom a kérdés kiírogatást.
2015. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Unalomból!
2015. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!