Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit változtatnátok a...

Ti mit változtatnátok a világon, ha a világ urai lennétek? Hogy uralkodnátok?

Figyelt kérdés
Bármit el lehet képzelni, akár azt is hogy halhatatlan legyél, legyőzhetetlen, stb, stb, legyen egy legyőzhetetlen sereged, ilyesmi. Én valahogy így szeretném. És megpróbálnám jobbá tenni a világot, csak ugye nem mindenkinek lenne jobb... Na de most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi!
2015. febr. 11. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

főleg a tudás és a kapcsolatok lennének a fő irányok és nem a hatalom és az anyagiak...


büntetném azt aki kihasználja a másikat vagy szándékosan kárt okoz neki...


a dolgok megfelelő használatára tanítanám az embereket és nem a butulás felé hajtanám...technikai és spirituális fejlődés lenne a célom, nem a katonai és háborús célok, persze fegyvereket is fejlesztenék, ha meg kellene védeni magunkat külső támadások ellen, vagy a természet csapása ellen, pl meteorral szemben.


nem hagynék senkit élősködni! aki nem dolgozik kényszer munkára kényszeríteném...


hasznos építő társadalmat hoznék létre és nem olyat ami pusztítja a bolygót és visszafele fejlődik bizonyos téren...

2015. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy olyan társadalmat szeretnék létrehozni, ahol minden embernek megvan az alapvető élethez szükséges feltételei..pl kertje, vízelvezető, esővízből tudna vízhez jutni..stb..


olyan rendszert, ami nem abból táplálkozik, hogy a legnagyobbak addig dagadnak a pénztől amíg már nem tudják hova dugni, hanem ami tényleg sok embert segítene jobb életre


hiszem, hogy ez egyszer meg fog valósulni, csak az a baj, hogy nem belátható időn belül, mivel az emberi elme, az másképp működik :\

2015. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leigáznám amerikát
2015. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem lennék a világ ura. :/
2015. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!