Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom valójában mi vagyok....

Nem tudom valójában mi vagyok. Félek. Beszélni szeretnék beszélni valakivel de kivel?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy 12 éves vagyok. Ez furcsa lesz mert azt hiszem...jó mondjuk 12 évesen ki tudná még de na...úgy gondolom a saját nememhez vonzódom. Lány vagyok gondolom ez lenne a leszbikus. ugye? nem igazán vagyok jártas ezekben a dolgokban. Végül is még azt sem tudom mi vagyok, azt tudom, hogy rettegek. Rettegek hogy igaz és hogy el kellesz mondanom a szüleimnek/barátaimnak.Onnan kezdtem el gyanítani, hogy sose kedveltem a hosszú hajat, 6 évesen sírtam anyámnak aki végül levágta. Majd ahogy nőttem egyre jobban kezdtem rájönni, hogy nem érdekelnek a lányos dolgok. 9 évesen nem barbiet meg hello kittyt néztem mint a többi társam, nekem az túl...nem tudom lehetséges hogy unalmasnak találtam. Tini ninja teknősöket meg dragon ballt (oké mondjuk ez elterjedt a lányoknál is, de én egy lányt sem ismertem aki nézte volna) meg ilyen kocsis rajzfilmeket amit még unoka testvéremnél néztünk. Fociztam a fiúkkal, fiús ruhákba jártam (most is) minden hülyeségben benne voltam, Sárral dobálóztam, nagyon csúnyán beszéltem (elismerem most is), csak fiú barátaim voltak és egyáltalán sose tetszett meg egy hím nemű sem. Lány...lány a mai napokban igen. nem fejtem ki mert hülyeség. Ha valóban Homoszexuális vagyok ami nagyon lehetséges, félek elmondani. Egyszerűen nem menne...nem tudom hogy állnának hozzá a szüleim. Apámnak már most nem tetszik az hogy kinézek csak kedves és nem szól be anyukám lassan fél éve német országban dolgozik, nem is látom. Nagyon beszélnék róla valakinek de nincs kinek. segítsetek kérlek nagyon össze vagyok zavarodva!

2015. febr. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Szia :) Ha gondolod írj privátba és megpróbálok segíteni neked..

Egyébként ilyen korban ez normális, a hormonok munkája:)

2015. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy a fiúkkal lógsz, fiús filmeket nézel, focizol, esetleg fiúsabban öltözöl még nem jelent semmit ilyen téren.

Sőt igazából tényleg elég fiatal vagy még, szerintem ezen az oldalon senki nem fog tudni (még ha jó szándékú is) kimerítő választ adni. Apukáddal le kéne ülnöd komolyan beszélgetni. Sőt pszichológushoz is mehetnétek. Nyugi semmi különös, csak beszélgetni és ő azért mégis szakember. De szerintem ilyen korban még semmi sem biztos.

2015. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia, írhatsz nekem is ha vannak kérdéseid nyugodtan! nincs semmi baj :)
2015. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szia írj:)
2015. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biszexuális vagyok, értem a problémádat. Írj rám, kérlek, hátha tudok segíteni.

20/l

2015. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia! :)


Nyugodtan írj nekem is! Tényleg elég fiatal vagy, nem lehetsz biztos benne. Lehet csak a hormonok de lehet, hogy tényleg leszbikus vagy. Ne görcsölj rá! Az sem a világ vége ha leszbikus vagy hidd el. Már most is elég elfogadott a másság de mire idősebb leszel szerintem még jobban elfogadja a társadalom majd. :)

Én sem vagyok sokkal idősebb, én sem vagyok biztos semmiben és szívesen beszélgetnék veled! Ha szeretnél írj. :)

2015. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) nagyon köszönöm mindenkinek aki írt hogy vele beszélhetek nyugodtan! baromira (elnézést a nem éppen illő kifejezéshez) aranyosak vagytok, marhára (újabban:() jól esik! nagyon köszönöm:) tényleg. igaz is hogy fiatal vagyok csak van egy lány, nem ismerem de olyan..fu hát..elragadó. nem tudom mi ez. de szerintem még egy kicsit várok apámmal való beszélgetéssel. amíg magam sem vagyok biztos, nem ejtem őt sem kételyek közé.
2015. febr. 28. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen meg tudlak érteni. Én is mindig fiús voltam, én is féltem, össze voltam zavarodva. Most, 22 évesen kimondhatom, leszbikus vagyok :) Azt, hogy mennyire lehet a hormonok miatt, nem tudom. Azt tudom, hogy minden "más" ismerősömnél már elég korán jelentkeztek a "tünetek", de nincs olyan hetero ismerősöm, aki fiatalon vonzódott volna azonos neműhöz. Persze ez még nem zárja ki, hogy van ilyen is, ezért nem tudom :) Apáddal való beszélgetést nem ajánlom. Előbb te tudd biztosan, mi/ki is vagy! Ha nem elfogadó ilyen téren, csak nehezítheti a helyzetedet pont most, amikor a legkevésbé hiányzik a szülő befolyásolása. Ergo a pszichológust is max egyedül ajánlom (iskolai, ha van...). De írhatsz nyugodtan nekem is :) Elég jól megy a pszichológiai analizálás, plusz ebben a korban az identitás megtalálásához fontos, hogy pontosan tudd definiálni magad, tudd, bárhogy is érzel, nem vagy egyedül. A pontossághoz meg jó tudni, hogy 2 különböző dolog a nemi identitás és a szexuális orientáció. Előbbiből nem csak fiú/lány van (ha úgy éreznéd magad, egyikbe sem illesz teljesen bele), orientációból pedig nem csak hetero, homo vagy biszexuális van.
2015. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Tőlem is kérdezhetsz, beszélgethetünk privátban, ismerős a félelmed, én már megküzdöttem ezekkel...:)


20/L/L

2015. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Leírtam a történetemet :). Talán segíthet. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2015. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!