Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 as éveim közepén járó srác...

20 as éveim közepén járó srác vagyok. Más is van ilyen korban aki még mindig gyereknek érzi magát? Pl azok érdekelnek, azok szórakoztatnak, és azok a kedvenc tevékenységeim amik 12-13 évesen is voltak.

Figyelt kérdés
ráadásul a kinézetem is max 18-20, és mindig elkérik mindenért a személyim.... ezen kívül aszexuális vagyok.
2015. febr. 28. 21:10
 1/8 anonim válasza:

Az életben az a "szép", hogy bármiről bármit el lehet hitetni, minden csak nézőpont kérdése...


Pl.


1.: az, hogy meg tudtál maradni gyereknek, az a zsenialitást is jelentheti, mert a legtöbb ember agya begyöpesedik egy idő után, de egy gyerek agya mindig kiváncsi marad és az fontos a fejlődéshez! :-)


2.: ugyanezt úgy is megvilágíthatjuk, ahogyan te kezdted el, azaz pesszimistán... :-)


Honnan tudod, hogy mások felnőttként viselkednek??? Szerintem a legtöbb ember se*g.gfej! Hogy miért? Mert általában mindegyik a szépet mutatja, mert tetszeni akar másoknak, de közben egy nagy nulla! :-) ...azaz még kétszínűek is! :-)

2015. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan 24 leszek és még mindig nézek meséket, plüssállattal alszok, és ha lekapcsolom a villanyt, beugrok az ágyba, hogy ne támadjanak meg a szörnyek.

Szerintem nem nagy cucc. :D


23L

2015. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudod az az üröm az örömben, hogy szép hogy te is ilyen vagy :) azonban míg te ezért max aranyos jelzőt kapsz, én valami egészen mást.... fiúknál ezt nem igen tudják tolerálni....
2015. febr. 28. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják tolerálni, akkor szard le. Zavar? Persze, hogy zavar. Mert engeded, hogy zavarjon.
2015. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak kesöbb erö tipusok, nincs ezzel semmi baj.

Amig teged nem zavar, tegyel ra, hogy masnak mi a velemenye rola. Ha majd teged zavarni fog, ugyis teszel ellene. :)

Amugy milyen tevekenysegekre gondolsz pontosan?

24L

2015. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
anime videojáték álmodozás kis játék az akció figuráimmal ifjusági fantasy regények és ha lenne partner simán játszanék szerep játékot is akár az erdőben vagy bárhol bevonva a fantáziámat.... ezek nem változtak. ezen kívül amennyire be tudok lelkesedni, be tudok pörögni, és sírni is tudok olyan dolgokon amiken a többiek MÁR nem. ezen kívül viszont teljesen önellátó vagyok, tanulok és dolgozok mellette, szal nem szorulok segítségre, de már 12 évesen sem szorultam. ez csak a személyiségem. ami ilyen.
2015. febr. 28. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Haat, erdekes. De ki tudja, lehet pont ez fog megtetszeni benned valakinek. :)
2015. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Júj! Még mindig zsebhokizol?
2015. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!