Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kirúgnak? Vagy sikerül bentmar...

Kirúgnak? Vagy sikerül bentmaradnom?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a suliban most keményen kiakarnak rúgatni pár gyereket egyeseket tanulmányi eredmény miatt akarják áthelyezni a testvér schoolba másokat magatartásért. (a tesóschool egy lepukkant f*s kisebbséggel illetve rossz színvonalú oktatással)Engem valszeg magatartásért mert nem hiszem ha az iskola étlaga 3,5 és az enyém 4,73 akkor engem tanulás miatt szóval ha ilyen történne hogyan tiltakozhatnék? Jelenleg egy szaktanárim és egy of megrovásom van, minden barátom azt mondja hogy nem fognak meg az of is de én egy kcsit félek :) mi a véleményetek? előre is köszi
2010. febr. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

ne félj már :D

nekem már van szaktanárim, ofőim, beírásom mindenem és már párszor említették az iskola áthelyezést de sose csinálták meg :D


14/F

2010. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is van már 2 osztályfőnökim, de ettől semmi sem változott szóval emiatt nem hiszem hogy kirúgnak.

14/L

2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinteén 14/F és szintén van ofő megrovásom de le se szarom hiába dobáloznak itta vigyázz mert kirugnak figyelmeztetéssel :D MODnjad neki h: Na hajrá!xD
2010. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :D
2010. febr. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, pajti! Eszükbe sem jut kirúgni egy 4,73-as átlagú tanulót. Attól csak az iskola átlaga romlana. Persze, ezután azért gondolkodj egy kicsit, mielőtt megint butaságot csinálnál! Nem éri meg...
2010. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közben elmondták hogy kiket tanácsolnak el. Messze nem vagyok köztük :DDD min.3 magatartás nekem 4-es (ebből 2 gyerek megy majd el) és min 3-mas tanulási átlag ebből is ketten. De sajnos márciusig javíthatnak :D
2010. febr. 17. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
gratulálok,ez olyan jó lehet:)))
2010. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!