Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég szar estém volt de nem...

Elég szar estém volt de nem vagyok benne biztos, ez így jó volt? (lehet hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akivel össze akartam jönni, de nem igazán jött össze. Mindenesetre megmaradt a jó viszonyunk, és elmentük piálni ketten (elég rég óta ismerjük egymást, szinte szutykos korunk óta). Rohadt jól éreztem magam és szerintem ő is, de haza felé a buszon ülve egy négy-öt fős társaság almaborral a kezükben 16-18 év körüliek elkezdtek szivatni a hülye kérdéseikkel, össze vissza röhögve. Fel ment bennem a pumpa, de a lány mellettem ült, így nem tudtam semmit se csinálni, és egyébként sem vagyok az a balhés típus (de nem bárány lelkű sem.) A lány hamarabb leszállt, én egyel odébb, akkor már egyedül voltam, de ezek tovább röhögtek, és elviselhetetlen volt. Mikor jeleztem és leszálltam, rájuk néztem és azt mondtam hogy "jó utat srácok", amit megköszöntek, majd pofán köptem az egyiket és leszálltam a buszról. Ez így túl durva? vagy esetleg én vagyok gyík, vagy paraszt?
2010. febr. 16. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én az arconköpést hanyagoltam volna...
2010. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
utólag visszagondolva én is, de abban a szituációban annyira elöntött a méreg, mert olyannal voltam akit szeretek, ha nem is mint barátnőt, hanem barátot. És megalázottnak éreztem magam hogy nem tehetek semmit.
2010. febr. 16. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem jogos volt :)

ezlegyen a legkevesebb amit kapnak ;)

máskor talán megpróbálják befogni a szájukat és az ilyeneket magukban tartani :) szerintem mindenképpen jóltetted :)

2010. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leköpted,hát így járt.Nem voltál durva egyáltalán.Minek dumál annyit.
2010. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Ennyit megérdemelt :)
2010. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ezzel meg lealacsonyodtál a szintjükre..sőt! Ez nem megoldás, ez taplóparasztság, valakit leköpni, ez vajon nem szégyeníti meg a másikat? Akkor te is ugyanolyan vagy mint ők, semmiben sem különbözöl tőlük, ha te is így viselkedsz. Ilyen suhancokkal abszolút nem kell foglalkozni, annyit sem érnek meg az ilyenek.
2010. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyrészről igazad van, másrészről ha kést raknak a hátamba nem tartom lealacsonyodásnak ha visszájára fordítom az egészet. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, jól esett olyan embereket olvasni akik tudnak pártatlanul ítélni.
2010. febr. 16. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha én is nagyon mérges lettem volna, kb. valami hasonlót teszek, mint te.:D

Nem tudom, de ez a "lealacsonyodsz a szintjükre" duma már annyira elavult...:/

Csak azt kapta a gyerek, amit megérdemelt. Így legalább 2x is meggondolja a gyerek, hogy megéri-e.

2010. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!