Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne takarékoskodni?

Hogy lehetne takarékoskodni?

Figyelt kérdés
sziasztok 12 éves vagyok és lenne egy kérdésem.1 éve rászoktam a cigire és nem nagyon tudok leszokni már próbálkoztam mindennel de egyszerűen semmi nem használt.szóval van egy telefon amit kinéztem az ára 25.000ft és minden héten kapok 1200ft-ot és ez sajnos mindig a cigire megy el.próbáltam már gyüjtögetni de nem nagyon jött össze. hogy tartózhatnám meg magamat hogy végre megvehessem a teló-t.lécci segítsetek és lécci csak komoly válaszokat előre is köszi
2010. febr. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

a dohányzás ellen van egy tutti jó módszerem:

ne gyújts rá!


amúgy vállalj valami kis melót ,segíts valakinek,rokonnak szomszédnak ,ilyesmi

2010. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy dolgozni,de cigizni méginkább!!!! Napi max 1 szál!HOLNAPTÓL
2010. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csináld azt,hogy egyél mindenfélét,és az valamennyire segít,hogy ne gondolj a cigire..sajna márt nem tudsz,csak csökkenteni..vagy szokj rá másokéra! :D ha kapsz pénzt,fogd meg,és dugd el,és etesd be magadnak,hogy sajna a héten nem kaptál,próbáld kiszenvedni a hetet,a következő héten vegyél egy dobozzal,és a többit tedd félre..arra gondolj,hogy az első héten milyen jól megoldottad,és hogy egy doboz cigi már a kánaán,és be kell hogy oszd!Vagy vegyél a kínaiaknál a piacon,az még olcsóbb is..mondjuk kicsit gáz,hogy 12 évesen rászoktál,én annó 15 évesen szoktam rá,de minek?!?most vok 24..lány..próbálkozz azzal amit írtam,mást nem tok mondani..vagy szokj le,egy évi dohányzás után könnyebb,mint 10 évnyi után..inkább egyél mindent,amit szeretsz,foglald le magad netes játékokkal,és észre sem veszed,hogy nem gyújtottál rá..ha abbahagysz valamit,és eszedbe jut,azonnal ezdj bele másba!!
2010. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket hát igen ha pl játszok két órát akkor eszembe se jut hogy rá kéne gyujtani de ha pl el megyek enni akkor már egyből rámjön a dohányozhatnék de ez az evés nem is rosz ötlet amúgy is anorexiás vagyok szóval nem kell félnem hogy megdagadok :D és mégegyszer köszi.
2010. febr. 18. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!