Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehetek ennyire konzerva...

Mitől lehetek ennyire konzervativ?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok ,életembe soha nem voltam diszkóba nem is vonzott ,szórakozni se jártam , csajozni se csajoztam össz vissz eddig 4 lányal próbálkoztam ,barátnőm nem is volt ,

régebben ittam cigiztem drogot is kipróbáltam,voltam prostinál is ,elitélema züllést meg az össze vissza kefélést ,nem látom értelmét és nem vágyom rá

vissza huzódó és komoly vagyok

olyan mintha nem is magyar vér folyna bennem annyira más vagyok mint a többi,engem valahogy nem fogott mega trend ami mindenkit magába szivott



2015. márc. 29. 20:01
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Fogalomzavart érzek.
2015. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Szerintem csak rinyálsz. Te se vagy más mint a többi, neked is csak egy lyuk van a seggeden.
2015. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hogy lenne már valaki konzervatív, aki ivott, drogozott, és még egy útszéli retkes prostit is rongyosra dugott? Szeretnél te csak konzervatív lenni, de még az átlagnál is aljadékabb vagy.

Elítéled a züllést és az összevissza kefélést? Milyen aranyos ez egy ivó exdrogos prostikúró szájából.


Mi köze ennek a magyarsághoz, vagy a trendhez?Miért nem tudsz fogalmazni 23 évesen?

2015. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te konzervatív? Na, én sosem voltam részeg (vagyis csak nagyon mértékkel fogyasztottam alkoholt egész életemben), sosem cigiztem, a drogokat messzire kerülöm, meg sem fordul a fejemben, hogy prostizzak. Akkor én mi vagyok? Mellesleg elítélni valakit, mert máshogy éli az életét, nem utal túl nagy intelligenciára. Egyvalamit tehetsz, saját szabályokat állítasz fel, és ahhoz tartod magad. Nekem nem férnek bele a fent említett dolgok, de nem ítélem el azokat, akik benne vannak.
2015. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kiélted már magad, kipróbáltál mindent ami esetleg érdekelt, ennyi!
2015. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert megjott az eszed!
2015. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!