Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmi csalódás viselt már...

Szerelmi csalódás viselt már meg valakit olyan szinten, hogy pszihológushoz kellett fordulnia?

Figyelt kérdés
Csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyire lehet érzékeny valaki.
2010. febr. 18. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sok kellett hozzá, h pszichológushoz menjek, annyira megviselt a szakítás, csalódás érzése!!! Első szerelem, első szakítás volt! Sokat sírtam, rossz kedvem volt, sőt semmihez nem volt kedvem! :( Szörnyű érzés volt! De végül is nem kellett pszichológushoz menni!

20/L

2010. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a volt munkatársam,amikor megcsalta és elhagyta a férje egy 2 éves gyerekkel,és a pocijában volt egy 6 hónapos baba,akkor annyira kiborult,hogy pszichológushoz kezdett járni. szerintem elég sok emberrel történt meg ez.

sajnos... :(

2010. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem

De itt olyanra is gondolok hogy sokadikra sem sikerül összejönni valakivel.....

2010. febr. 18. 21:27
 4/6 A kérdező kommentje:
hogy sokszor próbálkozott már a nőknél de semmi......
2010. febr. 18. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm. Szóval ezek szerint azt mondod, hogy sorozatosan ér valakit csalódás. Ez esetben az illető valamire nagyon nem figyel oda. Sajnos én is most vagyok túl egy csalódáson, az első szerelmen, és én sem vagyok egyáltalán jól, de én önmagam pszichológusa vagyok. A pszichológus sem tesz mást, mint hogy megmutatja, hogy helyesen lásd önmagad. Ha nem teszel így, akkor úgyis a problémák sokasodni fognak, és a régi hibáidat újra el fogod követni a következő párkapcsolatban. Én személy szerint most ott tartok, hogy erősen gondolkodom azon, hogy érdemes e újra megpróbálni a komoly párkapcsolatot, annyira kikészített... Igazából, ha nem vagyok szerelmes, akkor nincs gond, de sosem tudhatom, mikor leszek újra, habár egy nő tényleg csak néhányszor szeret. De az, ha lemondok róla, sem jelent megoldást, csak inkább próbálom elkerülni az újbóli fájdalmat. Talán, ha tényleg képes leszek olyan szinten megismerni a rejtett oldalaimat, akkor talán majd újra kezdem.

Szóval elmondható, hogy én érzékeny vagyok, és valószínű, hogy a következő párkapcsolataim is megviselnének...

Ez pedig mindenkire igaz...

Minden csalódás fáj, de a szenvedésekből tanulunk, és jobbá válunk általuk. Csak mindig fejlődni kell az énünknek...

2010. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előbbivel tehát azt akartam írni, hogy a lényeg azon van, hogy minél jobban megismerjük az énünket, annak lehető legtöbb szegmensét, és persze, hogy megtanuljuk valahogy túlélni a fájdalmakat. De valószínű, hogy még nekem is lesz párkapcsolatom, mert elég erős jellem vagyok. De remélem, hogy már nem fogok így szeretni, mert sokszor nem azt szeretjük, aki ezt meg is érdemelte. Tovább kell lépni, és előre. De előbb mindenki próbáljon önmagába nézni.

Az előző voltam.

24L

2010. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!