Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire szarul ettől?

Figyelt kérdés
Meghallok egy pár évvel ezelőtti jó számot, egyből eszembe jutnak róla az akkoriban velem történt klassz dolgok és ahelyett, hogy kellemes nosztalgikus hangulatba kerülök inkább görcsbe rándul a gyomrom és bőghetnékem támad. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy régen minden sokkal jobb és könnyebb volt, pedig dehogy...

2015. ápr. 7. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nosztalgia. Van ilyen. Majd elmúlik. :)
2015. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Visszaemlékszel, hogy akkor minden más volt, és soha többet semmi nem lesz semmi már ugyanolyan, ez keserít el téged.

Nem szabad visszatekinteni a múltba mindig a jelent kéne építeni.

2015. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is mindig ez van...csak én még néha féltékeny is vagyok az akkori emberekre, ha látom most mien, és h neki miért lehet jobb?nekem mindig csak a szar jutott,, neki meg mindig jo...és ilyenkor annyira féltékeny tudok lenni h az fáj... :c
2015. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!