Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álom három szelíd oroszlánnal....

Álom három szelíd oroszlánnal. Mit jelent?

Figyelt kérdés

A múlt éjjel különös álmom volt, nem igen szoktam ilyet álmodni.

Kint voltam az utcán, bár mindig változott a hely, olykor egy otthon nagy kertje, máskor meg sima utca (ismertem az utcát), de a lényeg ugyanaz volt. Egy barátomnak volt három szelíd oroszlánja. Folyton hajtogatta, hogy simogassam meg nyugodtan, nem fognak bántani, de túlságosan féltem. A barátom mindig elment, általában az egyik oroszlánnal "megsétáltatni", én pedig akárhányszor elindultam valamerre, mindig jött utánam a másik két oroszlán. (1 hím és két nőstény volt összesen) Mindig utolértek, én nagyon féltem, főleg amikor az egyik hátulról a mancsával megérintett. Ha megfordultam, mindig a hátam mögé ment, majd elfeküdt, és elkezdett hemperegni. Várta, hogy megsimogassam, hogy ne féljek tőle. Idővel egyre bátrabb voltam, és bár még éreztem a félő érzést, a végére egészen megkedveltem az oroszlánok közelségét és mertem simogatni és dögönyözni őket. Aztán mindig be kellett zárni őket, amikor emberek jöttek a házhoz. Kisebb piac lett hirtelen, vásár. Az oroszlánokat be kellett zárni ilyenkor, de egyszer oda mentem a ketrechez, de az oroszlánok még mindig ugyanolyan szelídek voltak és várták a simogatást. Majd erre a részre annyira tisztán nem emlékszem, de tudom, hogy különleges képességem volt, amikor nem figyelt az a barátom, akivel sétáltam. Amint megakartam neki mutatni, már nem működött. Később történt valami az oroszlánokkal, mintha elvarázsolták volna őket, kővé vagy valami mássá, erre tényleg nem emlékszem tisztán, de eltűntek. Az álmom végén három barátommal játszottam. A valóságban nem ismerem őket, csak szeretem őket nagyon - színészek-, mindegyik fiú volt, és locsolóból öntötte ránk az egyik a vizet és nevettünk. Jó érzés volt. Majd az oroszlánok megint megjelentek, de csak így a háttérben.

Nem tudom, mennyire köthető össze az életemmel, mert alapjában véve egy visszahúzódó, önbizalomhiányos , de barátságos lány vagyok. Nem igen szeretem az iskolát, ahova most járok, és kicsit elegem is van az osztálytársaimból. Viszont lehetőségeink vannak kiköltözni és új életet kezdeni. Csak azért írtam le, hogy jobban átláthatóak legyenek a dolgok. Talán ezzel kapcsolatos. Meg van a saját véleményem , bár sok dolog nagyon kusza, de más véleményét is elolvasnám. Előre is köszönöm!



2015. ápr. 9. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az álom azt jelenti, hogy aludtál.
2015. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balasa Bence ***** válasza:
Különleges vagy, ezért szegődtek melléd. Ők megvédenek mindentől.
2022. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!